Czy to Twoja firma?

HORTICO S.A. praca

Wrocław

Od ponad trzech dekad jesteśmy z Wami, pielęgnując pasję do zieleni i wspierając miłośników ogrodnictwa. HORTICO S.A. to nie tylko nasza nazwa, to synonim zaangażowania i miłości do natury, której piękno pragniemy współtworzyć. Naszą przygodę zaczęliśmy w 1991 roku we Wrocławiu, a nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej, w bogatą glebę tradycji i doświadczenia.

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w naszej branży wkroczyliśmy na rynek New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, co świadczy o naszym innowacyjnym podejściu i solidnym fundamencie, na którym budujemy naszą przyszłość. Nasze produkty, od nasion i sadzonek, przez nawozy, aż po specjalistyczny sprzęt ogrodniczy, są wyborem profesjonalistów i hobbystów, którzy cenią sobie jakość i niezawodność.

Innowacje i ekologia to nasze przewodnie gwiazdy. Wdrażamy nowe technologie upraw ogrodniczych i wprowadzamy na rynek nowoczesne rozwiązania ekologiczne. Rozwijamy własne produkty pod marką HORTISOL i HORTISEPT, które są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów i środowiska naturalnego.

Nasza międzynarodowa obecność to wynik ciężkiej pracy i zaufania, jakim obdarzają nas klienci poza granicami Polski. Eksportujemy nasze towary głównie na Ukrainę, Białoruś i do Rosji, a nasze produkty są dostępne w wielu krajach, co świadczy o ich niezmiennie wysokiej jakości.

Jesteśmy firmą, która stawia na długoterminowe relacje. Budujemy je na fundamencie zaufania i profesjonalnego doradztwa, które oferujemy naszym klientom. To dzięki nim jesteśmy jedyną firmą z branży ogrodniczej notowaną na prestiżowym rynku NewConnect, co stanowi naszą wyjątkową przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do świata HORTICO S.A., gdzie każdy miłośnik zieleni znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z naturą. Razem możemy tworzyć piękniejszy, zielony świat.

HORTICO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy HORTICO S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca HORTICO S.A.

  • Kupiec

    HORTICO S.A.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa HORTICO S.A.

Siedziba główna

HORTICO S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HORTICO S.A. - oferty archiwalne

  • Kierowca - Magazynier

    • Lublin

      Twój zakres obowiązków

      • dowóz towarów do klientów Firmy,
      • kompletacja zamówień,
      • załadunek i rozładunek towarów,
      • kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
      • dbanie o sprawność i właściwą eksploatacją środków transportowych i pozostałego wyposażenia magazynu.

      Nasze wymagania

      • prawo jazdy kat. B,
      • doświadczenie minimum 1 rok w prowadzeniu pojazdów dostawczych,
      • znajomość topografii województwa lubelskiego,
      • dobry stan zdrowia,
      • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność.

      To oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • ubezpieczenie grupowe,
      • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
      • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
      • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

      • wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym,
      • wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata,
      • każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia).

Pracodawcy w Wrocławiu