Czy to Twoja firma?

Usługi Remontowe-Budowlane Kacper Leśniewski praca

Ujazd

W sercu malowniczego województwa opolskiego, w miejscowości Zimna Wódka, rozwinęła się nasza pasja i profesja - Usługi Remontowe-Budowlane Kacper Leśniewski. Od 2020 roku z radością wkładamy nasze umiejętności i zaangażowanie w każdy projekt, który mamy zaszczyt realizować. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, które nie tylko zachwycają estetyką, ale również są wyrazem solidności i trwałości.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie robót budowlanych oraz wykończeniowych, przekształcając surowe konstrukcje w miejsca pełne życia i funkcjonalności. Nasze usługi są synonimem wysokiej jakości, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów. Dbamy o to, by każde zlecenie było realizowane z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie tych, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.

Choć nie zdradzamy wielu szczegółów na temat naszej wewnętrznej struktury czy pozycji rynkowej, to właśnie ludzie i ich opinie są dla nas najlepszym świadectwem. Wyróżnia nas wysoka kultura osobista naszych wykonawców i nieustanna dbałość o klienta, co uważamy za naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy dumni, że to właśnie indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb inwestorów stanowią o sile naszej marki.

Właściciel firmy, Kacper Leśniewski, jest sercem tej działalności i gwarantem, że każdy projekt jest traktowany z należytą uwagą i szacunkiem. Jesteśmy lokalnym przedsiębiorstwem, które z sukcesem realizuje zlecenia, tworząc wartość i jakość, które przetrwają próbę czasu.

Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy, która będzie początkiem realizacji Państwa marzeń o idealnie wykończonym domu czy przestrzeni komercyjnej. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Usługi Remontowe-Budowlane Kacper Leśniewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Ujazd
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Usługi Remontowe-Budowlane Kacper Leśniewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Remontowe-Budowlane Kacper Leśniewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Monter pojazdów samochodowych

    JELCZ Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    Dodana
  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    • Niemcy
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Usługi Remontowe-Budowlane Kacper Leśniewski

Siedziba główna

Praca Usługi Remontowe-Budowlane Kacper Leśniewski - oferty archiwalne

  • Montażysta okien

    Usługi Remontowe-Budowlane Kacper Leśniewski
    • Ujazd
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 20-30 zł / godz.
    • Praca przy montażu okien wymagane prawo jazdy kat. B
      osoby z doświadczeniem lub do przyuczenia

      Zakres obowiązków

      • Montaż / demontaż okien
      • obróbki
      • załadunek i rozładunek okien

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie za prace

Pracodawcy w Ujeździe