Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBIU praca

Dąbie

Witajcie w naszym edukacyjnym świecie, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu to miejsce, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w ciepłej, przyjaznej atmosferze, z dala od miejskiego zgiełku. Nasza historia zaczyna się jeszcze przed rokiem 2000, kiedy to uczniowie zgłębiali wiedzę w drewnianym budynku pełnym uroku, ale wymagającym modernizacji. Zmiana przyszła wraz z nowym tysiącleciem, kiedy to przenieśliśmy się do nowo wybudowanego obiektu, który stał się symbolem naszego rozwoju i aspiracji.

Edukacja to nasza pasja i powołanie. Oferujemy kompleksowe nauczanie na poziomie przedszkolnym oraz szkolnym, a nasze filie w Połupinie oraz Kosierzu rozszerzają nasz zasięg, umożliwiając dostęp do wysokiej jakości edukacji jeszcze większej liczbie dzieci. Codziennie nasza kuchnia szkolna dba o to, aby około 120 uczniów otrzymało zdrowe i pożywne obiady, co jest świadectwem naszej troski o dobrostan naszych podopiecznych.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej infrastruktury. Nasz budynek, ogrzewany olejem opałowym, nie tylko zapewnia komfortowe warunki nauki, ale także jest miejscem, gdzie technologia służy edukacji. Nasza sala komputerowa z 7 stanowiskami i dostępem do internetu to okno na świat dla naszych uczniów, otwierające przed nimi bezgraniczne możliwości zdobywania wiedzy.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbiu każde dziecko jest ważne, a nasze działania skupione są na wspieraniu ich indywidualnych talentów i zainteresowań. Przedszkole "Kubuś Puchatek", świetlica, stołówka – to wszystko tworzy przestrzeń, w której uczniowie mogą się uczyć, bawić i rozwijać w bezpiecznym i stymulującym środowisku.

Nasza placówka to nie tylko budynek, to ludzie – wykwalifikowani nauczyciele i personel, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w to, aby nasza młodzież rosła w siłę i wiedzę. Zapraszamy do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dąbiu, gdzie edukacja jest podróżą, na którą warto się wybrać.

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBIU

Mapa ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBIU

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBIU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Wrocław
  3. Kłodawa
  4. Koszalin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBIU - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Połupin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie : wyższe pedagogiczne Uprawnienia : przygotowanie pedagogiczne Umiejętności : praca zdziećmi w wieku przedszkolnym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie : 3010 zł brutto - 4224 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Intendent

    • Dąbie

      - prowadzenie kartotek magazynowych;
      - układanie jadłospisów;
      - planowanie i organizacja zakupów;
      - nadzór nad funkcjonowaniem kuchni;
      - pomoc w kuchni w przygotowaniu posiłków;
      - rozliczanie płatności za przedszkole i posiłki;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie : 3010,00 zł brutto + dodatek stażowy