Czy to Twoja firma?

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie praca

Lubin

Witajcie w Społecznej Szkole Podstawowej im. Rady Europy w Lubinie, miejscu, gdzie edukacja spotyka się z pasją i innowacją. Od naszego założenia w 1990 roku, nieustannie dążymy do tego, by nasza szkoła była synonimem jakości i indywidualnego podejścia do każdego ucznia.

Nasza historia to opowieść o rozwoju i dostosowywaniu się do potrzeb młodego pokolenia. Z dumą patrzymy na rozbudowę naszej placówki, która w 2011 roku zyskała nowe przestrzenie edukacyjne i sportowe. To właśnie tutaj, w sercu Lubina, kształcimy młode umysły, przygotowując je do wyzwań współczesnego świata.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko wysoki poziom nauczania na etapie szkoły podstawowej i gimnazjum, ale również klasę z intensywną nauką języka angielskiego. Rozwijamy talenty dzięki zajęciom dodatkowym, takim jak język japoński, robotyka, taniec czy szachy. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego wprowadziliśmy indywidualne programy nauczania dla uczniów wybitnie zdolnych.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku edukacyjnym – jako alternatywne miejsce kształcenia, w którym klasy liczą maksymalnie 20 osób, co pozwala naściślejszą współpracę nauczyciela z uczniem. Nasze metody nauczania są nowoczesne, a program nauczania poszerzony o dodatkowe godziny matematyki, informatyki i nauk przyrodniczych. Zdrowie i rozwój fizyczny naszych uczniów wspieramy poprzez poszerzony program zajęć wychowania fizycznego.

Misja naszej szkoły opiera się na trzech filarach: odpowiedzialności, mądrości i uczciwości. To one kształtują nasze codzienne działania i są kompasem w edukacji przyszłych pokoleń. Oferujemy wsparcie psychologa, pedagoga i logopedy, a także zbilansowane posiłki, dostosowane do potrzeb dietetycznych naszych uczniów.

Nasza społeczność szkolna wykracza poza lokalne ramy – angażujemy się w projekty międzynarodowe i wymiany, które otwierają naszych uczniów na różnorodność kulturową i globalne perspektywy.

W Społecznej Szkole Podstawowej im. Rady Europy w Lubinie każdy dzień to nowa strona w księdze wiedzy i wzajemnego szacunku. Zapraszamy Was do bycia częścią naszej nieustannie rozwijającej się historii. Razem tworzymy przyszłość, w której każdy uczeń ma szansę na osiągnięcie swojego pełnego potencjału.

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Lubin
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz (K/M) - Campanile Wroclaw

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Lubin
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1)obróbka warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie)
      2)rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców
      3)przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, gotowanie zup, pieczenie ciast
      4)pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków
      5) mycie naczyń i dbanie o czystość stanowiska pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie w zawodzie, mile widziana dobra organizacja pracy, zaangażowanie i otwartość na zdobywanie nowych umiejętności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Lubin

      1) obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie)
      2) rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców
      3) przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki
      4) pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 190 PLN

Pracodawcy w Lubinie