DENTAL SERVICE SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

DENTAL SERVICE sp. z o.o. praca

Katowice

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się jednym z liderów w dziedzinie stomatologii na Śląsku. Nasza historia rozpoczęła się w czerwcu 1992 roku w Katowicach, gdzie do dziś służymy naszym pacjentom, oferując im kompleksową opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie.

W "Dental Service" zawsze stawiamy na profesjonalizm i innowacyjność. Nasza klinika to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Zajmujemy się nie tylko leczeniem, ale także profilaktyką i edukacją w zakresie zdrowia jamy ustnej. Oferujemy szeroki wachlarz usług: od chirurgii stomatologicznej, przez protetykę, po stomatologię zachowawczą i estetyczną. Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy i specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Nasza klinika wyposażona jest w nowoczesne pracownie protetyczne i radiologiczne, co pozwala nam na szybką i precyzyjną diagnostykę oraz efektywne planowanie leczenia.

Rozumiemy, że wizyta u dentysty może być stresująca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pacjentom komfort i spokój. Nasza klinika jest przyjazna osobom niepełnosprawnym, a nasze podejście do pacjenta jest zawsze indywidualne i pełne empatii.

Wyróżnia nas dostępność – jesteśmy otwarci siedem dni w tygodniu, przez cały rok. Dzięki temu nasi pacjenci mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej nagłej. Dodatkowo, oferujemy leczenie w znieczuleniu ogólnym, co jest szczególnie ważne dla osób odczuwających lęk przed zabiegami stomatologicznymi.

W "Dental Service" dbamy o to, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej pracy i z zaufania, jakim obdarzają nas pacjenci. Zapraszamy do doświadczenia profesjonalizmu i troski, które są fundamentem naszej praktyki. Razem zadbamy o Twój uśmiech!

DENTAL SERVICE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy DENTAL SERVICE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DENTAL SERVICE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DENTAL SERVICE SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DENTAL SERVICE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Samodzielny pracownik ds. kadr i płac

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Specjalista ds kadr i płac

      Zakres obowiązków

      • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników - prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy i rozporządzeniami wykonawczymi.

      • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oraz rozliczania umów cywilno-prawnych

      • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS)

      • Nadzór nad terminowością szkoleń BHP pracowników

      • Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników, raportów i zestawień płacowych.

      • Współpracą z księgowością w kwestiach kadrowo-płacowych.

      Wymagania

      • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych.

      • Doświadczenia na podobnym stanowisku

      • Umiejętności planowania, organizacji i chęci do pracy.

      • Dobra znajomość pakietu MS Office

      • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

      • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Gratyfikant GT

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie

      • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji zawodowych
      • Dodatkowe ubezpieczenie
      • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Pracodawcy w Katowicach