Merkadom Sp. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

Merkadom sp. z o.o. praca

Poznań

Jesteśmy poznańskim biurem nieruchomości.

Wśród nas są specjaliści od mieszkań, działek, domów, nieruchomości deweloperskich,
komercyjnych ale również nieruchomości z segmentu premium.

Każdy klient i każda nieruchomość, to dla nas indywidualna i niepowtarzalna historia.
Dlatego też każdą ofertę traktujemy inaczej, a działania które podejmujemy są skrojone na miarę.

Ponad wszystko cenimy partnerską współpracę i wzajemny szacunek.
Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych i nic nie dzieje się przez przypadek.
Jednym kapitanem trzymającym ster pod tytułem „życie”, jesteśmy My sami.
Chwyciliśmy ten ster i z każdym klientem dobijamy do nowego portu- szczęście.
Są wśród nas między innymi: ekonomiści, prawnicy, psychologowie, ludzie z ogromnym
doświadczeniem techniczno-budowlanym, mężowie i żony, spełnieni rodzice.

Prywatnie – zapaleni fotografowie, sportowcy, kucharze, artystyczne dusze.
Miłośnicy podróży, natury i zdrowego stylu życia.

Do zobaczenia gdzieś na naszej wspólnej nieruchomościowej drodze.

Merkadom Sp. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Merkadom Sp. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Merkadom Sp. Z O.O.

Mapa Merkadom Sp. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Trzemeszno
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Merkadom Sp. Z O.O. - oferty archiwalne

  • MERKADOM - Agent ds. nieruchomości

    • Września
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-30 000 zł / mies.
    • Jeśli kierujesz się takimi samymi zasadami, to jest to miejsce dla Ciebie!

      Codziennie towarzyszy nam hasło - Mieszkaj i ciesz się życiem!

      Do zobaczenia na naszej wspólnej nieruchomościowej drodze.

      Zakres obowiązków

      • Bezpośrednia obsługa Klientów Sprzedających i Kupujących

      • Stałe budowanie portfela nieruchomości

      • Prezentacja ofert nieruchomości

      • Przeprowadzanie negocjacji oraz całego procesu transakcji

      • Budowanie relacji z Klientami

      • Pełne zaangażowanie

      • Profesjonalne podejście

      Wymagania

      • Zdecydowanie na działanie

      • Samodyscyplina i wewnętrzna motywacja

      • Jasno sprecyzowane cele, także zarobkowe

      • Umiejętność efektywnej organizacji swojego czasu pracy

      • Chęć rozwoju kompetencji w obszarze rynku nieruchomości

      • Wspólne budowanie silnej marki

      • Umiejętność obsługi komputera oraz mediów społecznościowych

      • Prawo jazdy oraz własny samochód

      Oferujemy

      • Wsparcie merytoryczne

      • Wdrożenie branżowe

      • Narzędzia pracy niezbędne do codziennego działania

      • Nowoczesne systemy usprawniające pracę

      • Narzędzia marketingowe wspierające sprzedaż

      • Swobodę w działaniu, która nie zabije Twojej kreatywności

      • Prowizyjny system wynagrodzenia

      • Możliwość rozwoju

Pracodawcy w Poznaniu