Czy to Twoja firma?

AS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski praca

Stara Kiszewa

Witajcie, jesteśmy "AS" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski, specjaliści w dziedzinie budowy, wyposażenia i remontu statków. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Stara Kiszewa, położonej w sercu województwa pomorskiego, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Nasza działalność skupia się na dostarczaniu usług najwyższej jakości w branży stoczniowej. Zajmujemy się tworzeniem nowych jednostek pływających, które są nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale także spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi remontowe i modernizacyjne, które przywracają statkom ich dawny blask i wydajność. Choć nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej historii czy szczegółów dotyczących oferty, możemy zapewnić, że każdy projekt traktujemy z niezmienną pasją i zaangażowaniem. Nasze działania są podyktowane chęcią ciągłego rozwoju i dążeniem do perfekcji, co pozwala nam utrzymać solidną pozycję na rynku. W naszej pracy kierujemy się zasadami, które są odzwierciedleniem naszej misji i aspiracji, nawet jeśli nie są one sformułowane w oficjalnym oświadczeniu. Naszym celem jest dostarczanie usług, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów, a każde zrealizowane zlecenie jest dla nas potwierdzeniem zaufania, jakim nas obdarzają. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali "AS" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski. Jesteśmy tutaj, aby sprostać wyzwaniom i razem tworzyć historię sukcesu na wodach świata.

AS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy AS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski

Adres rejestrowy

AS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski - oferty archiwalne

  • Spawacz/monter konstrukcji okretowych ( praca w stoczni remontowej w gdańsku; możliwość przyuczenia)

    AS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 44 PLN
      • Opis wynagrodzenia: -w przypadku większej liczby chętnych istnieje możliwość zorganizowania dojazdu do miejsca pracy; -
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Starej Kiszewie