Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD HANDLU I TRANSPORTU RAZBI praca

Rudna

W sercu malowniczego Górzyna, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, znajduje się nasz Zakład Handlu i Transportu "RAZBI". Jesteśmy dumni, że możemy codziennie ułatwiać życie mieszkańców, oferując niezawodne usługi transportowe oraz dostarczając produkty codziennego użytku.

Nasza działalność rozpoczęła się od pasji do służenia społeczności i pragnienia dostarczania usług na najwyższym poziomie. Z biegiem lat, nasze zaangażowanie i ciężka praca pozwoliły nam rozwinąć szeroki wachlarz ofert. Dziś, z radością oferujemy gminne przewozy pasażerskie, które łączą ludzi i miejsca, sprawiając, że odległości wydają się mniejsze. Nasze linie nr I oraz nr II są synonimem punktualności i komfortu, a każda podróż z nami to czas spędzony w przyjaznej atmosferze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy również sprzedaż detaliczną w niewyspecjalizowanych sklepach, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od świeżych produktów spożywczych, przez napoje, aż po wyroby tytoniowe. Dbamy o to, aby nasze półki zawsze były zapełnione wysokiej jakości towarami, które zaspokoją potrzeby naszych klientów.

Również miłośnicy prasy i literatury mogą liczyć na naszą ofertę – sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych to kolejny sposób, w jaki łączymy ludzi z informacjami i kulturą.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie i uroda są niezwykle ważne dla jakości życia, dlatego w naszym zakresie działalności znajduje się również działalność paramedyczna oraz profesjonalne usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Nasze salony to oazy relaksu i dbałości o detale, gdzie każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które są odzwierciedleniem naszych niepisanych wartości – zaufanie, jakość i zadowolenie klienta to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Każdego dnia staramy się być blisko ludzi, słuchać ich potrzeb i odpowiadać na nie najlepiej, jak potrafimy.

Zakład Handlu i Transportu "RAZBI" to więcej niż firma – to część społeczności, która każdego dnia pracuje na to, by życie w Górzynie było lepsze, wygodniejsze i pełniejsze. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów i przyjaciół naszej firmy.

ZAKŁAD HANDLU I TRANSPORTU RAZBI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Rudna
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZAKŁAD HANDLU I TRANSPORTU RAZBI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD HANDLU I TRANSPORTU RAZBI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD HANDLU I TRANSPORTU RAZBI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD HANDLU I TRANSPORTU RAZBI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Lubin
  4. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD HANDLU I TRANSPORTU RAZBI - oferty archiwalne

  • KIEROWCA KAT D

    • Ścinawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zatrudnię kierowcę ze Ścinawy lub okolicy z prawem jazdy kat D z waznymi badaniami .Praca polega na przewozie busem pracowników KGHM.

      Zakres obowiązków

      • Przewóz busem pracowników.

      Wymagania

      • prawo jazdy kat d
      • kurs przewozu osób
      • badania lekarskie i psychologiczne

      Oferujemy

      • wynagrodzenie 3000-4500 zł

Pracodawcy w Rudnej