Czy to Twoja firma?

ENERGY NORTLE sp. z o.o. praca

Łapy

Jesteśmy ENERGY NORTLE – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań elektrycznych i teletechnicznych. Od naszego powstania w grudniu 2015 roku, nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem innowacyjności i niezawodności.

Nasza oferta to nie tylko projekty instalacji, które tworzone są z myślą o przyszłości, ale również rozdzielnice główne i oddziałowe, tablice mieszkaniowe, a także zaawansowane układy automatyki i sterowania. Rozumiemy, jak ważny jest detal i precyzja, dlatego każdy produkt jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się sprostać z największą starannością.

Jako firma z polskim kapitałem, oparta na rodzinnych wartościach, jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój lokalnej i krajowej infrastruktury. Nasze korzenie są dla nas fundamentem, na którym budujemy stabilność i zaufanie naszych klientów.

Nasza filozofia to systematyczny rozwój. Nie spoczywamy na laurach, lecz wykorzystujemy zdobyte doświadczenia realizacyjne, aby wdrażać nowe, jeszcze lepsze rozwiązania. Śledzimy najnowsze trendy rynkowe, aby nasze usługi zawsze były krok do przodu w branży.

Zaangażowanie w jakość to dla nas priorytet. Dlatego wybieramy najlepsze dostępne rozwiązania techniczne, które są zgodne z obowiązującymi przepisami i normami. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na doradztwo na najwyższym poziomie, a kompleksowa obsługa serwisowa gwarantuje, że zawsze możesz na nas polegać.

W ENERGY NORTLE zrozumienie potrzeb klienta i dostosowanie do nich naszych rozwiązań to podstawa naszej działalności. Jesteśmy tu, aby wspierać Twoje inwestycje od koncepcji po realizację, zapewniając optymalizację rozwiązań na każdym etapie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie lepszej przyszłości w dziedzinie elektryki i teletechniki. Razem możemy więcej!

ENERGY NORTLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ENERGY NORTLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGY NORTLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa ENERGY NORTLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ENERGY NORTLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ENERGY NORTLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Białystok
  2. Lapy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ENERGY NORTLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter obudów metalowych

    • Łapy
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -montaż części metalowych rozdzielnic elektrycznych
      -praca w 2-4 osobowym zespole
      -dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
      -chęć do nauki i poznania branży

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność posługiwania się elektronarzędziami ( wkrętarka, szlifierka kątowa) Chęć do nauki i zaangażowanie, zdolności manulane, umiejętnośc czytania dokumentacji technicznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 210 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7- 15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator prasy krawędziowej cnc

    • Łapy

      - obsługa krawędziarki CNC, obsługa lasera fiber
      - ustawianie parametrów, kontrola procesu
      - kontrola jakości wykonywanych elementów,
      - współpraca z technologami oraz dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: wykształcenie techniczne, mile widziane doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych CNC lub lasera, umiejętność czytania dokumentacji technicznej; umiejętnośc posługiwania sie narzędziami kontrolno-pomiarowymi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 503 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łapach