Czy to Twoja firma?

Apartamenty Daola sp.z o.o praca

Gdańsk

Witaj w świecie Apartamenty Daola, gdzie komfort spotyka się z elegancją w samym sercu Gdańska. Od naszego założenia 10 grudnia 2021 roku, z pasją tworzymy przestrzeń, która jest więcej niż miejscem do spania – to doświadczenie, które wzbogaca każdą podróż.

Nasze apartamenty to przemyślane połączenie nowoczesności i wygody, zaprojektowane z myślą o potrzebach najbardziej wymagających gości. Każdy z naszych lokali został niedawno odnowiony, aby zapewnić najwyższy standard zakwaterowania. W Apartamentach Daola zadbaliśmy o to, byś mógł cieszyć się pełnią niezależności – od własnej, w pełni wyposażonej kuchni, przez wygodną pralkę, aż po dostęp do szybkiego Wi-Fi i telewizji kablowej. Dla naszych gości przygotowaliśmy również prywatny parking, co w centrum miasta jest prawdziwym atutem.

Jesteśmy dumni z naszej lokalizacji – serce Gdańska bije tuż za progiem naszych apartamentów. To idealne miejsce zarówno dla tych, którzy pragną odkrywać uroki miasta, jak i dla osób w podróży służbowej. Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko lokalizacja, ale również wysoki standard, który oferujemy – to sprawia, że nasi goście chętnie do nas wracają.

Apartamenty Daola to nie tylko miejsce na nocleg. To przestrzeń, gdzie możesz w pełni zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Dla miłośników aktywnego wypoczynku oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów oraz organizacji pieszych wycieczek, które pozwolą Ci odkryć najpiękniejsze zakątki Gdańska.

Nasza misja i wartości kształtują się wraz z każdym gościem, który przekracza próg naszych apartamentów. Chociaż nie zostały one jeszcze sformułowane na papierze, nasze działania każdego dnia odzwierciedlają dążenie do doskonałości i zadowolenia naszych klientów.

Zapraszamy do Apartamentów Daola, gdzie każdy pobyt staje się częścią pięknej historii, którą wspólnie tworzymy. Odkryj z nami Gdańsk – miasto pełne historii, kultury i niezapomnianych wrażeń.

Apartamenty Daola sp.z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Apartamenty Daola sp.z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Apartamenty Daola sp.z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Apartamenty Daola sp.z o.o

Adres rejestrowy

Praca Apartamenty Daola sp.z o.o - oferty archiwalne

  • Sprzątanie apartamentów

    Apartamenty Daola sp.z o.o
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 25-25 zł / godz.
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad prywatnymi apartamentami obejmująca:

      - zmianę pościeli,

      - sprzątanie,

      - dbanie o porządek.

      Wymagania

      Poszukiwana osoba rzetelna i punktualna.

      Oferujemy

      Wynagrodzenie min 25PLN/h.

Pracodawcy w Gdańsku