Hirelabas Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Czy to Twoja firma?

Hirelabas Group sp. z o.o. praca

Puńsk

Jesteśmy nowoczesnym zespołem zajmującym się wyszukiwaniem i selekcjonowaniem pracowników, działającym na terenie całej Europy i posiadającym biura na Litwie, w Niemczech i na Ukrainie. Naszą działalność prowadzimy już od wielu lat, więc doskonale rozumiemy potrzeby rynku. Naszym celem jest zapewnienie obopólnie korzystnych relacji związanych z pracą, dlatego firmom pomagamy znaleźć pracowników spełniających ich potrzeby, a pracownikom zapewniamy dobre i niezawodne miejsca pracy.

  • Dokonujemy selekcji pracowników na Litwie i Ukrainie.

  • Mamy doświadczenie w licznych branżach: budownictwie, rolnictwie, przemyśle ciężkim i lekkim oraz logistyce.

  • Wyszukiwanie i selekcjonowanie pracowników przez nas oszczędza Twój czas i pieniądze.

  • Zapewniamy naszym klientom elastyczność w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

  • Profesjonalny zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  • Pomagamy zarówno małym jak i dużym firmom.

Hirelabas Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Puńsk
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Hirelabas Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hirelabas Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Mapa Hirelabas Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Siedziba główna

Praca Hirelabas Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Główny Księgowy / Główna Księgowa

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 11 000-15 000 zł / mies.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pełnej księgowości
      • rozwiązywanie kłopotów z personelem i płaca, rozliczanie podróży służbowych
      • przygotowywanie zeznań podatkowych i raportów
      • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, zakład ubezpieczeń społecznych itp.)
      • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem warunków formalnych i księgowych
      • projektowanie polityki podatkowej i księgowej oraz jej realizacja zgodnie z Ustawą o rachunkowości krajowej

      Wymagania

      • doświadczenie w obszarze rekrutacyjnym
      • doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, finansowego i prawa pracy
      • umiejętność zorganizowania robot związanych z księgowością, kontrolą i analizą firmy
      • znajomość programów księgowych
      • znajomość języka rosyjskiego (Obowiązkowe)

      Oferujemy

      • uczciwe wynagrodzenie
      • pracę w międzynarodowej firmie
      • możliwości rozwoju i samorealizacji
      • oficjalne zatrudnienie, pakiet społeczny

Pracodawcy w Puńsku