TROBA UG

Czy to Twoja firma?

TROBA UG praca

Jesteśmy TROBA UG Personaldienstleistungen, Twoim zaufanym partnerem w świecie usług rekrutacyjnych i opieki zdrowotnej. Nasza siedziba znajduje się w sercu Niemiec, ale nasze działania rozciągają się daleko poza jej granice, tworząc silną sieć na rynku europejskim, zwłaszcza w Europie Wschodniej.

Nasza specjalność to łączenie niemieckich firm z wykwalifikowanymi polskimi pracownikami. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiednich talentów, które przyczynią się do wzrostu i sukcesu Twojej firmy. Dlatego też, z pełnym zaangażowaniem i precyzją, dopasowujemy kandydatów do potrzeb naszych klientów, zapewniając, że każde zatrudnienie jest krokiem w stronę wspólnego rozwoju.

Nie zapominamy również o sektorze opieki zdrowotnej, gdzie nasze usługi opiekuńcze 24h stanowią wsparcie dla osób potrzebujących opieki i pielęgniarstwa w ich własnych domach. Rozumiemy, że opieka domowa to nie tylko kwestia zdrowia, ale i komfortu oraz godności naszych podopiecznych, dlatego nasi pracownicy to osoby nie tylko wykwalifikowane, ale i pełne empatii i zrozumienia dla indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które są fundamentem naszych działań, choć nie zostały one tutaj sprecyzowane. Możemy jednak zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu budowanie trwałych relacji z naszymi klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie.

Jako TROBA UG, jesteśmy dumni z naszej zdolności do adaptacji w dynamicznie zmieniającym się świecie pracy i opieki zdrowotnej. Choć nie możemy tutaj podzielić się naszą historią ani szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, to możemy obiecać, że nasze usługi rekrutacyjne oraz opiekuńcze są wykonywane z największą starannością i zaangażowaniem.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twoją firmę lub rodziny w potrzebie. Razem możemy tworzyć lepsze jutro.

TROBA UG najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TROBA UG

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TROBA UG

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TROBA UG

Siedziba główna

Praca TROBA UG - oferty archiwalne

  • Spawacz - Niemcy

    TROBA UG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Dla naszego klienta firmy Siemens, poszukujemy:

      Spawacza TIG/MAG

      Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

      Zakres obowiązków

      • Spawanie dużych elementów stalowych

      • Przygotowanie materiału do spawania

      • Umiejętność spawania metodą TIG/MAG
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego
      • Dbanie o wykonanie operacji pod względem zapewnienia jakości

      Wymagania

      • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
      • Doświadczenie na stanowisku mile widziane
      • Nie wymagamy CV

      Oferujemy

      • Umowa bezpośrednio z niemiecką firmą
      • 2500 € netto za 168 h
      • Darmowe zakwaterowanie
      • Możliwe nadgodziny
      • Po pierwszym miesiącu premia w wysokosci 750 € brutto

      Rozmawiamy po polsku :)