Czy to Twoja firma?

Makarony Polskie S.A. praca

Częstochowa

Od ponad trzech dekad, my, Makarony Polskie S.A., jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją do tworzenia wyjątkowych makaronów. Nasza historia zaczęła się w 1988 roku w Rzeszowie i od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać Wam produkty, które nie tylko zachwycają smakiem, ale i są odpowiedzią na potrzeby zdrowego odżywiania.

Jako jeden z największych producentów makaronu w Polsce, oferujemy Wam bogaty asortyment. Nasze makarony jajeczne i bezjajeczne, walcowane i tłoczone, razowe, żytnie, orkiszowe, tworzone są z myślą o różnorodności i zaspokojeniu każdego podniebienia. Nasze marki – Makarony Polskie, Sorenti, Abak – to gwarancja jakości i smaku, których szukacie. Ponadto, realizujemy usługową produkcję makaronu na zlecenie sieci handlowych, co pozwala nam być jeszcze bliżej Waszych potrzeb.

W Makarony Polskie S.A. innowacja idzie w parze z tradycją. Nasze nowoczesne linie produkcyjne oraz technologia TAS pozwalają na zachowanie najwyższych standardów. Jesteśmy dumni z naszego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, który jest zgodny z normami ISO i HACCP, a certyfikat „Jakość Tradycja” to potwierdzenie naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

Nasza silna pozycja na rynku to wynik nie tylko bogatych tradycji i długoletniego doświadczenia, ale także ciągłego dążenia do doskonałości. Wspieramy nasz organiczny wzrost strategicznymi akwizycjami, co pozwala nam na rozszerzanie oferty i umacnianie naszej pozycji na rynku.

W Makarony Polskie S.A. wierzymy, że nasza praca to nie tylko produkcja makaronu, ale przede wszystkim tworzenie produktów, które łączą ludzi przy wspólnym stole. Dziękujemy Wam za zaufanie i zapraszamy do dalszego odkrywania naszych makaronów, które są wyrazem naszej miłości do dobrego jedzenia i zdrowego stylu życia. Razem tworzymy historię pełną smaku i jakości.

Makarony Polskie S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Makarony Polskie S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Makarony Polskie S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Makarony Polskie S.A.

Siedziba główna

Biuro w Ząbkach

Zakład Produkcyjny w Częstochowie

Zakład Produkcyjny w Korpelach

Makarony Polskie S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Makarony Polskie S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Krzepice
  3. Libiąż

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Makarony Polskie S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik zespołu utrzymania ruchu

    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej linii produkcyjnych i urządzeń pomocniczych poprzez wykonywanie bieżących napraw, przeglądów i konserwacji;
      przeprowadzanie czynności konserwacyjnych i naprawczych instalacji elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych zgodnie z dokumentacją techniczną; branie czynnego udziału w remontach kapitalnych urządzeń, pracach modedrnizacyjnych i przy rozbudowie obiektu; przeprowadzanie przeglądów instalacji hydraulicznych, elektrycznych, mechanicznych w obszarach produkcyjnych i na terenie zakładu, zgodnie z planem przeglądów oraz DTR; modyfikacje maszyn i urządzeń poprzez zaopatrzenie w oprzyrządowanie zapewniające optymalną wydajność oraz jakośc procesów produkcyjnych; dbanie o prawidłową gospodarkę materiałową na stanowisku pracy; utrzymywanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe - mile widziane techniczne; min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku; uprawnienia SEP do 1 kv; Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno epidemiologicznych lub gotowość do jego wyrobienia; umiejętności manualne; umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej; odpowiedzialność i dobra organizacja pracy; sprawność fizyczna; umiejętność czytania dokumentacji DTR; schematów elektrycznych; rysunków technicznych, obsługi komputera; gotowość do pracy dwuzmianowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 5800 zł brutto (w tym stawka zasadnicza i stała premia uznaniowa) wymiar czasu pracy:
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Częstochowie