Czy to Twoja firma?

Dom Seniora Bronek praca

Lubraniec

W sercu malowniczego Lubrańca, w otoczeniu spokoju i zieleni, znajduje się miejsce, które od ponad dwóch dekad jest synonimem troskliwej opieki i ciepła domowego – Dom Seniora "Bronek". Nasza historia zaczęła się w 1999 roku i od tamtej pory nieustannie służymy ludziom starszym, samotnym i chorym, którzy potrzebują wsparcia w codziennym życiu.

W Domu Seniora "Bronek" rozumiemy, że każdy z naszych mieszkańców jest wyjątkowy, dlatego z wielką starannością i zaangażowaniem tworzymy dla nich przestrzeń, w której mogą czuć się bezpiecznie, komfortowo i przede wszystkim – jak w domu. Nasza oferta to nie tylko profesjonalna całodobowa opieka, ale również pełne wyżywienie, opieka medyczna i pielęgnacyjna oraz terapia zajęciowa. Dbamy o to, aby nasi mieszkańcy mogli cieszyć się życiem w najlepszych możliwych warunkach.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie naszych podopiecznych wymaga nie tylko odpowiedniej opieki medycznej, ale również wsparcia w zakresie rehabilitacji. Dlatego w naszym Domu Seniora "Bronek" oferujemy szeroki wachlarz zabiegów fizjoterapeutycznych, w tym rehabilitację manualną, hydroterapię, laseroterapię, elektroterapię oraz ultradźwięki. Wszystko to, aby zapewnić naszym mieszkańcom jak najlepsze warunki do regeneracji i odpoczynku.

Nasza misja to zapewnienie wysokiego standardu życia i opieki, ale przede wszystkim chcemy, aby nasi mieszkańcy czuli się u nas jak w rodzinie. Wierzymy, że empatia, zaangażowanie i profesjonalizm to fundamenty, na których budujemy naszą codzienną pracę. Dom Seniora "Bronek" to nie tylko miejsce, to ludzie, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, co robią, aby nasi mieszkańcy mogli cieszyć się życiem w pełni i z uśmiechem.

Zapraszamy do Domu Seniora "Bronek", gdzie troska o seniorów jest naszą pasją i powołaniem.

Dom Seniora Bronek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dyrektor Lubraniec
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Dom Seniora Bronek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Seniora Bronek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dom Seniora Bronek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Dom Seniora Bronek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Lubraniec
  6. Plock
  7. Toruń
  8. Gorzów Wielkopolski
  9. Gostyn
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Dom Seniora Bronek - oferty archiwalne

  • Dyrektor Domu Seniora

    • Gostyń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 12 000-17 000 zł / mies.
    • Dom Seniora „Bronek” w Lubrańcu w najbliższym czasie otwiera swoją filię w województwie wielkopolskim!

      W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko: DYREKTOR

      Miejsce pracy: okolice Leszna/Gostynia

      Termin rozpoczęcia pracy: lipiec/sierpień 2022

      Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres biuro@dsbronek.pl

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      - organizowanie i nadzorowanie pracy Domu Seniora

      - kierowanie bieżącą pracą Domu Seniora, w tym sprawami administracyjno-gospodarczymi i finansowymi placówki zgodnie z obowiązującymi przepisami

      - planowanie, kontrola, nadzór oraz realizacja budżetu placówki

      - kierowanie i koordynacja pracy podległych pracowników

      - organizowanie pełnej opieki lekarskiej, pielęgnacyjnej i rehabilitacyjnej pensjonariuszom Domu Seniora oraz nadzór nad tą działalnością

      - dbałość o zapewnienie i utrzymanie odpowiedniego standardu świadczonych przez placówkę usług

      - stwarzanie przebywającym w Domu Seniora pensjonariuszom prawidłowych warunków socjalno-bytowych, opiekuńczych i kulturalno-oświatowych

      - nadzorowanie spraw BHP i ochrony przeciwpożarowej

      - zarządzanie mieniem Domu Seniora i odpowiadanie za wynik działalności placówki

      - reprezentowanie placówki we wszystkich formach jej działalności

      - promocja Domu Seniora

      Wymagania

      - wykształcenie wyższe

      - minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

      - doświadczenie w zarządzaniu placówką w branży medycznej lub usług

      - znajomość pakietu Office

      - umiejętność strategicznego myślenia, zdolności przywódcze i interpersonalne

      - bardzo dobra organizacja pracy

      - umiejętność pracy pod presją czasu oraz łatwość przystosowywania się do zmian

      Oferujemy

      - Wynagrodzenie: 12 000 - 17 000 zł brutto

      - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      - Narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon

      - Samodzielność, odpowiedzialność oraz decyzyjność

      - Wsparcie podczas wdrożenia

      - Pracę w nowoczesnej placówce

Pracodawcy w Lubrańcu