Czy to Twoja firma?

DKJ TRANSPORT GROUP sp. z o.o. praca

Koło

Jesteśmy DKJ Transport Group, dynamicznie rozwijającą się firmą w branży transportu drogowego towarów. Nasze korzenie tkwią w malowniczym Koło, w sercu województwa wielkopolskiego, gdzie od czerwca 2021 roku nieustannie dążymy do doskonalenia jakości usług w transporcie samochodowym.

Nasza historia, choć krótka, jest pełna wyzwań, które przekuwamy w sukcesy. Jako nowoczesna firma transportowa, z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia – nasze przychody przewyższają 85% organizacji z naszej branży, a wartość naszych aktywów jest większa niż u 77% konkurentów. To świadczy o naszej solidności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

Za sterami DKJ TRANSPORT GROUP stoją nasi założyciele – Makowski Krzysztof i Rojewski Dawid, którzy równo dzielą pasję i zaangażowanie w rozwój firmy, każdy z nich wnosi 50% udziałów. To dzięki ich wizji i determinacji, nasza firma może pochwalić się marżą netto oraz operacyjną, która przewyższa wyniki ponad 32% przedsiębiorstw w sektorze.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza specjalność, czyli transport samochodowy, jest nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim pasją. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W DKJ TRANSPORT GROUP rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko poprzez solidne wyniki finansowe, ale przede wszystkim przez uczciwe i transparentne działania. Nasze ambicje sięgają daleko – pragniemy nie tylko utrzymać, ale i umocnić naszą pozycję na rynku, będąc firmą, która jest zawsze gotowa na nowe wyzwania i otwarta na potrzeby naszych klientów.

Dołącz do naszej podróży i przekonaj się, że profesjonalizm w transporcie towarów ma swoje imię – DKJ Transport Group.

DKJ TRANSPORT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Koło
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DKJ TRANSPORT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DKJ TRANSPORT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DKJ TRANSPORT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

Praca DKJ TRANSPORT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    DKJ TRANSPORT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Koło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi urządzeń biurowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kole