Czy to Twoja firma?

CHABER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Siedlce
CHABER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna magazyn

Oferty pracy CHABER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHABER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CHABER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CHABER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

    CHABER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Odrzywołek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych przy produkcji pieczywa chrupkiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Obsługa maszyn i urządzeń
      • Inne wymagania: [Inne] : Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy
  • Pracownik produkcji - pakowacz

      Pakowanie wyrobów gotowych, obsługa maszyn pakujących, wykonywanie poleceń przełożonego, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system wynagradzania - godzinowy godziny pracy 08.00-16.00
  • Asystent działu sprzedaży/fakturzysta

    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      Kompleksowa obsługa kontrahentów, obsługa programu OPTIMA handel, koordynacja terminowości realizacji zamówień, prowadzenie sklepu internetowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office), obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siedlcach