Czy to Twoja firma?

RAFLOOR Rafał Łopatka praca

Mrowino

Od momentu założenia w 2004 roku, nasza firma RAFLOOR Rafał Łopatka z Mrowina nieustannie rozwija się w branży transportowej, dostarczając naszym klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować nie tylko transport samochodowy, ale także szeroki wachlarz usług dodatkowych, które obejmują wykonanie obiektów biurowych, budynków gospodarczych, hal i magazynów. Nasza oferta to również profesjonalna naprawa i mycie samochodów, a także sprzedaż hurtowa części do pojazdów samochodowych.

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność w branży, w której działamy. Dlatego posiadamy wszelkie uprawnienia SEP, które pozwalają nam na pracę z urządzeniami elektrycznymi, zapewniając tym samym najwyższe standardy naszych usług. Nasze kompetencje rozciągają się również na instalacje elektryczne i teletechniczne, w tym zaawansowane systemy sieci LAN kablowych i światłowodowych, a także instalacje alarmowe i systemy organizacji dostępu. Z dumą oferujemy także nowoczesne rozwiązania, takie jak instalacje domu inteligentnego, które są przyszłością w dziedzinie technologii mieszkaniowej.

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym, świadcząc usługi nie tylko w Polsce, ale także w Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Norwegii. To świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie, niezależnie od granic.

W RAFLOOR Rafał Łopatka zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, co pozwala nam nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale również wyznaczać nowe standardy w branży transportowej. Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości, o pasji i zaangażowaniu, które przekładają się na zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszym usługom.

RAFLOOR Rafał Łopatka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy RAFLOOR Rafał Łopatka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RAFLOOR Rafał Łopatka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RAFLOOR Rafał Łopatka

Siedziba główna

RAFLOOR Rafał Łopatka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RAFLOOR Rafał Łopatka - oferty archiwalne

  • Pomocnik elektryka Poznań, powiat poznański

    RAFLOOR Rafał Łopatka
    • Mrowino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 20-21 zł / godz.
    • Oferuję pracę dla: pomocnik elektryka

      Rodzaj umowy: umowa o pracę

      Wymiar: pełen etat (8h/dziennie) 7-15

      Stawka: 20zł/h do ręki (netto)

      Wszystkie nadgodziny płatne oddzielnie 20 zł/h netto

      Praca na terenie poznania i powiatu poznańskiego.

      Zakres obowiązków

      Wymagamy dyspozycyjności, chęci do pracy i zaangażowania w pracę. Nie musisz posiadać uprawnień SEP. Mile widziane prawo jazdy kategorii B. Mile widziane wykształcenie elektryczne lub pokrewne, nie jest to jednak warunek.

      Wymagania

      Oferujemy

      Z swojej strony oferujemy, pracę w przyjaznym zespole, stały rozwój kompetencji. Możliwość wykonania kursów SEP w zakresie E i D. Wzrost wynagrodzenia uzależniony od rozwoju kompetencji i zaangażowania w pracę.

    • Poznań
    • 22-25 zł / godz.
    • Wymagamy dyspozycyjności, chęci do pracy i zaangażowania w pracę. Nie musisz posiadać uprawnień SEP. Mile widziane prawo jazdy kategorii B. Mile widziane wykształcenie elektryczne lub pokrewne, nie jest to jednak warunek.

      Układanie instalacji, zaciąaganie kabli, drobne prace budowlane i ślusarskie

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Mrowinie