Czy to Twoja firma?

LUX-BŁYSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Konin
NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH. ZBIERANIE ODPADÓW INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE.
LUX-BŁYSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy LUX-BŁYSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUX-BŁYSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LUX-BŁYSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. utrzymania czystości i porządku

    LUX-BŁYSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
      - Godziny pracy: 15:30-17:30 (do uzgodnienia).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Na ofertę mogą również aplikować osoby niepełnosprawne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 752,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 752,50 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesię
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Katowice

      - Godziny pracy: 15:30-19:30 (do uzgodnienia).

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 1505 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy

Pracodawcy w Koninie