Czy to Twoja firma?

Oldeb sp. z o.o. praca

Konin

Witaj, jestem sercem i duszą Oldeb sp. z o.o., firmy, która od 2008 roku z pasją tworzy w Koninie konstrukcje stalowe. Nasza historia zaczęła się od marzeń o tworzeniu trwałych wartości, które przetrwają próbę czasu, a dziś jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy.

Nasza oferta to więcej niż usługi – to obietnica doskonałości. Specjalizujemy się w naprawach, remontach i modernizacjach, a nasze usługi spawalnicze i ślusarskie są wykonywane z niezrównaną precyzją. Dzięki kompleksowej realizacji inwestycji i remontów, nasi klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie projektu.

Naszą siłą są ludzie – załoga o bardzo dużych umiejętnościach zawodowych, którzy są naszym największym atutem. To dzięki ich zaangażowaniu i dyscyplinie możemy podjąć się nawet najbardziej wymagających zadań. Nasz zespół to sprawdzeni pracownicy, którzy swoje doświadczenie zdobywali pod okiem inspekcji jakości pracy, co gwarantuje najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na efektywne i precyzyjne działanie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Rozumiemy wyzwania naszych klientów i jesteśmy gotowi stawić czoła każdej trudności, aby dostarczyć rozwiązania, które spełnią ich oczekiwania.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasze działania mówią same za siebie. Każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, rozwijając nasze umiejętności i poszerzając zakres oferowanych usług.

W Oldeb sp. z o.o. wierzymy, że solidność, rzetelność i profesjonalizm to fundamenty, na których buduje się trwałe relacje z klientami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – konstrukcje, które będą służyć przez lata.

Oldeb sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Konin
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Oldeb sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Oldeb sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wiechlice
    Wygasa
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Oldeb sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Oldeb sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Konin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Oldeb sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Poszukujemy elektromonterów do pracy w delegacji w Polsce

    • Konin
    • pełny etat
    • Poszukujemy elektryków do pracy w delegacji na terenie Polski.Więcej informacji pod numerem telefonu +48 723149714

      Zakres obowiązków

      - montaż linii przemysłowych,

      - montaż korytek i rozłożenie kablii elektrycznych,

      - podłączenie elektryki do szaf rozdzielczych.

      Wymagania

      - doświadczenie,

      Oferujemy

      - zakwaterowanie,

      - płatną delegacje,

      - dobre wynagrodzenie

Pracodawcy w Koninie