Czy to Twoja firma?

MAX POWER sp. z o.o. praca

Białystok

W MAX POWER zawsze stawiamy na ludzi. Jesteśmy firmą, która od 2009 roku z pasją i zaangażowaniem tworzy historię w branży HR. Nasza siedziba mieści się w Bielanach Wrocławskich, ale nasze działania nie znają granic. Z powodzeniem rozwijamy skrzydła poza Polską – działamy na Węgrzech, w Czechach, w Niemczech oraz w Holandii.

Nasza misja jest prosta – łączymy pracowników z pracodawcami, tworząc idealne dopasowania. Oferujemy prace tymczasowe i stałe, które odpowiadają zarówno na potrzeby osób szukających zatrudnienia, jak i firm poszukujących najlepszych talentów na rynku. Zatrudniamy od 51 do 200 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by rekrutacja była procesem płynnym i efektywnym.

W MAX POWER rozumiemy, że nowoczesne podejście do zarządzania zasobami ludzkimi to klucz do sukcesu. Dlatego też nieustannie inwestujemy w rozwój naszych metod i narzędzi, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – posiadamy oddziały w wielu miastach, co pozwala nam na bliską współpracę z klientami i pracownikami. To właśnie dzięki temu możemy oferować pomoc w legalizacji pobytu i pracy, zapewniać zakwaterowanie oraz wsparcie opiekuna w języku ojczystym naszych pracowników.

Zdajemy sobie sprawę, że konkurencyjna przewaga to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale również dbałość o dobro naszych pracowników. Dlatego też jesteśmy dumni z posiadania własnego hotelu dla pracowników tymczasowych, który gwarantuje wysokie standardy zakwaterowania.

W MAX POWER wiemy, że nasza praca ma realny wpływ na życie ludzi i rozwój firm. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy mogą osiągnąć więcej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny MAX POWER – razem możemy tworzyć lepszą przyszłość na rynku pracy.

MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł magazyn badania i rozwój serwis / montaż

Oferty pracy MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier z uprawnieniami udt

    MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Komorniki
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Rozładunek kontenerów, prosta i podstawowa obsługa systemu magazynowego, przyjmowanie i wydawanie materiałów.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: uprawnienia do obsługi wózka widłowego, dodatkowo UDT, dyspozycyjność (nadgodziny)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyangrodzenie 19,70 zł brutto za godzinę
  • Pracownik jakości

    • Komorniki

      Inspekcja modułów podkątem uszkodzeń mechanicznych, poprawności montażu, kondycji ekranu, naprawa modułów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Brak wymagań co do wykształcenia. Wymagana umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów, komunikatywność, systematyczność, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 19,70 zł brutto za godzinę

Pracodawcy w Białymstoku