Czy to Twoja firma?

Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka praca

Masłów Pierwszy

Firma Manix Automatyka i Budowa Maszyn z siedzibą w Kielcach, zajmuje się technologiami związanymi z automatyką przemysłową. Konstruujemy i budujemy maszyny na specjalne
zamówienia, według wymogów klientów. Głównie współpracujemy z przemysłem samochodowym.
Produkujemy stanowiska montażowe, maszyny testujące i kontrolne oraz specjalistyczne urządzenia związane z technologią wytwarzania części samochodowych.

Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka

Siedziba główna

Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kielce
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Kraków
  6. Łódź
  7. Ruda Śląska

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka - oferty archiwalne

  • Konstruktor - branża automotive

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      KONSTRUKTOR – MECHANIK

      Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

      • projektowanie nowych maszyn i urządzeń dla sektora przemysłowego

      • przygotowanie założeń konstrukcyjnych w odpowiedzi na potrzeby klienta
      • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych
      • zarządzanie harmonogramem projektów
      • opracowanie i wykonanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej
      • uczestniczenie w pracach związanych z wykonaniem, montażem i uruchomieniem urządzeń

      Wymagania

      na powyższe stanowisko :

      • Wykształcenie wyższe techniczne, ukończone studia pierwszego stopnia ( preferowane: budowa maszyn, mechatronika, mechanika)
      • Wiedza techniczna i doświadczenie praktyczne w zakresie branży mechanicznej
      • Wymagane doświadczenie w projektowaniu w programie SOLIDWORKS, mile widziane posiadanie certyfikatu SOLIDWORKS
      • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
      • Pomysłowość i umiejętność projektowania rozwiązań

      Oferujemy

      • Umowę o pracę

      • Atrakcyjny system wynagrodzeń premiujący zaangażowanie i kreatywność
      • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
      • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
      • Pakiet świadczeń: m.in. Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport
      • Możliwość awansu w strukturach firmy

Pracodawcy w Masłowie Pierwszym