Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Zapachniści - Izabela Urban opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Zapachniści - Izabela Urban (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie Zapachniści - Izabela Urban w Wrocław? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie Zapachniści - Izabela Urban (5)
4.9
Na podstawie 895 ocen z Google.
![]()
Jar Maz
Dla próbek w cenie otrzymujemy nie oryginalne opakowanie z papierową naklejką o nazwie perfum. Pomimo zamówienia trzech próbek nie było ozdobnego opakowania. Na stronie nie można dodać komentarzy odnośnie produktu. Zdjęcia zamieszczone na stronie odzwierciedlają produktu. 1 gwiazdka minus - za brak poprawnego zdjęcia produktu na stronie. 2 gwiazdka minus - za brak możliwości dodania komentarza na stronie , strona nie działa poprawnie 3 gwiazdka minus - w opisie jest iż cena jest za opakowanie , a nie zawartość. Więc każda próbka powinna być w tej samej cenie. Zakup na tej stronie , a nie innych wynikał wyłącznie z tego iż zdjęcie przedstawiało oryginalne opakowanie. Nie zamieszczenie poprawnego zdjęcia produktu oraz niejasnego opisu to wprowadzenie w błąd klienta. Do tego jeden z trzech zamówionych perfum ma nie działający atomizer.
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Andrzej Pol
Zrobiłem jeden zakup online — cztery 5-mililitrowe flakoniki. Wszystko przebiegło sprawnie, przesyłka dotarła bardzo szybko. Flakoniki są estetyczne i dobrze opisane. Jestem bardzo zadowolony!
Dodano: 5 miesięcy temu
![]()
Katzryna Żurek
Zapach Givenchy irresistible very floral, przepiękny, kobiecy, z ogonem. Obsługa świetna. Przesyłka już na drugi dzień u mnie !Bezpiecznie zapakowana. I bardzo ważne, zapach oryginalny, nie podróbka gdzie często w innych sklepach można się "naciąć".Bogata oferta, można kupić próbki:) Serdecznie polecam !
Dodano: miesiąc temu
![]()
Katarzyna Kucharczyk
Zrobiłam już kilka razy zakupy w tym sklepie i jestem zachwycona wyborem i możliwością wypróbowania zarówno nietypowych, niszowych perfum jak i bardziej znanych. Opakowania są porządne, z atomizerem, wszystko jest opisane i zawsze dobrze zapakowane. Przesyłki przychodzą bardzo szybko. Polecam :)
Dodano: 2 miesiące temu
![]()
Marcin Usakiewicz
Mega sprawnie mega szybko Pan Damian profesjonalista w 100% polecam z całego ❤️
Dodano: tydzień temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 20.11.2025
Dane firmowe i kontaktowe Zapachniści - Izabela Urban
- Pełna nazwa
- Zapachniści - Izabela Urban
- Adres rejestrowy
- ul. Dmowskiego 17B 50-203 Wrocław
- NIP
- 8942426803
- REGON
- 384357227
- Forma prawna
- jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
- Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
- 16.09.2019
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- WYLACZNIE_W_FORMIE_SPOLKI
Profil działalności - kody PKD
Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle
- 47.75.Z Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach