Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŻUCHOWIE praca

Kożuchów

W sercu Kożuchowa, nasz Dom Pomocy Społecznej jest miejscem, gdzie troska i profesjonalizm idą w parze z ciepłem domowego ogniska. Od momentu, gdy w 2007 roku otrzymaliśmy zielone światło od Wojewody Lubuskiego, nasza misja skupia się na zapewnieniu naszym mieszkańcom nie tylko dachu nad głową, ale przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa, wolności, godności i intymności.

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy przestrzeń, w której każdy z 109 mieszkańców może czuć się jak w domu. Nasz zespół, liczący 26 opiekunów, codziennie dba o to, by nasi podopieczni zachowali jak największą samodzielność, a także mieli możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań. W naszych dwóch połączonych budynkach, Pawilonie A i Pawilonie B, oferujemy komfortowe warunki, dostosowane do potrzeb osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie i bezpieczeństwo są kluczowe, dlatego nasz dom wyposażony jest w nowoczesny system sygnalizacji przeciwpożarowej, który jest nieustannie monitorowany. Dbamy o to, by nasze usługi opiekuńcze, terapeutyczne, a także rehabilitacyjne stały na najwyższym poziomie. Wspieramy naszych mieszkańców w dostępie do świadczeń zdrowotnych, które przysługują im w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Nasza placówka to nie tylko miejsce, gdzie zapewniamy profesjonalną opiekę. To także przestrzeń do życia, w której organizujemy różnorodne formy terapii zajęciowej, rekreacji i rehabilitacji. Chcemy, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie, czy to w pracowni terapii zajęciowej, czy w naszej kaplicy, która jest otwarta dla wszystkich poszukujących chwili spokoju.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak robimy. Nasza praca to nie tylko obowiązek – to pasja i życiowe powołanie. Zapraszamy do naszego Domowego Zacisza, gdzie każdy dzień jest szansą na nowe doświadczenia, radość i uśmiech. W Kożuchowie stworzyliśmy miejsce, które naprawdę można nazwać domem.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŻUCHOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŻUCHOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŻUCHOWIE

Mapa DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŻUCHOWIE

Siedziba główna

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŻUCHOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŻUCHOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Kraków
  3. Nowa Sól
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Żagań
  7. Bielsko-Biała
  8. Kozuchów
  9. Pruszków
  10. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOŻUCHOWIE - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Kożuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Realizacja programów rehabilitacyjnych w zakresie aktywności mieszkańców, odpowiedzialność za rehabilitację ruchową mieszkańców, wykonywanie gimnastyki indywidualnej przyłóżkowej na zlecenie lekarza. Wykonywanie ćwiczeń usprawniających i zabiegów fizjoterapii na sali rehabilitacyjnej według zaleceń lekarza. Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad uczestnikami zajęć rehabilitacyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe o kierunku fizjoterapia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną