Funem s.c.

Czy to Twoja firma?

Funem s.c. praca

Mirków

Od momentu naszego powstania w 1998 roku, w Funem s.c. nieustannie rozwijamy naszą pasję do technologii i bezpieczeństwa. Nasza siedziba mieści się w sercu województwa dolnośląskiego, w pięknej miejscowości Wrocław, gdzie każdego dnia nasz zespół specjalistów dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług w dziedzinie oprogramowania komputerowego.

Nasza oferta to nie tylko zaawansowane systemy zabezpieczeń i telewizji przemysłowej, ale również projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych oraz specjalistyczne oprogramowanie, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Z dumą podkreślamy, że nasze indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm naszej kadry, potwierdzony szeregiem specjalistycznych certyfikatów, stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

Jesteśmy firmą, która stawia na ciągłe kształcenie i rozwój. Nasze usługi serwisowe i wsparcie dla firm oraz klientów indywidualnych w zakresie szeroko rozumianej informatyki są zawsze na najwyższym poziomie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że dobro i bezpieczeństwo powierzonych nam obiektów są zawsze priorytetem.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w innowacje i jakość, a także nasza historia i doświadczenie, mówią same za siebie. Nasza wiedza w zakresie systemów zabezpieczeń i telewizji przemysłowej jest ciągle poszerzana, co pozwala nam oferować usługi, które nie tylko odpowiadają aktualnym wymaganiom rynku, ale również wyznaczają nowe standardy w branży.

W Funem s.c. jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Zapraszamy do poznania naszej firmy i doświadczenia różnicy, jaką niesie współpraca z zespołem, który stawia Twoje bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Funem s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Mirków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Funem s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Funem s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Funem s.c.

Siedziba główna

Praca Funem s.c. - oferty archiwalne

  • Elektryk - instalator

    Funem s.c.
    • Mirków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Do obowiązków obejmującej stanowisko będzie należeć:

      • wykonywanie prac zgodnie ze sztuką oraz przepisami prawa
      • rozwiązywanie problemów technicznych
      • aktywny udział w rozwoju firmy oraz projektach
      • szybki czas reakcji na zgłoszenia serwisowe

      Wymagania

      • uprawenienia SEP
      • prawo jazdy kat.B
      • samodzielność
      • doświadczenie

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie
      • udział w ciekawych projektach
      • rozwój zawodowy

Pracodawcy w Mirkowie