Czy to Twoja firma?

STADION MIEJSKI sp. z o.o. praca

Białystok

Witajcie w świecie Stadionu Miejskiego w Białymstoku, gdzie pasja do sportu i zaangażowanie w życie społeczne spotykają się na murawie. Od naszego uroczystego otwarcia w październiku 2014 roku, staliśmy się sercem sportowych emocji i centrum wydarzeń dla mieszkańców naszego miasta i regionu.

Jako wielofunkcyjny obiekt sportowy, nasza misja wykracza poza granice boiska. Zajmujemy się nie tylko prowadzeniem działalności obiektów sportowych, ale również zarządzaniem nieruchomościami, organizacją targów, wystaw, kongresów oraz edukacją sportową. Nasze usługi są odzwierciedleniem potrzeb społeczności, której służymy, a nasza oferta edukacyjna i rekreacyjna jest dostosowana do różnorodnych grup wiekowych i zainteresowań.

Jesteśmy dumni, że nasz stadion spełnia najwyższe standardy UEFA, co świadczy o naszym zaangażowaniu w jakość i innowacyjność. Nasza murawa jest podgrzewana, co gwarantuje doskonałe warunki do gry przez cały rok, a nowoczesne rozwiązania, które zastosowaliśmy, sprawiają, że każde wydarzenie jest wyjątkowe.

Jako jedyny obiekt tego rodzaju w północno-wschodniej Polsce, rozumiemy naszą wyjątkową pozycję i odpowiedzialność, jaką ona ze sobą niesie. Jesteśmy dumni, że możemy być miejscem, gdzie lokalna społeczność może aktywnie spędzać czas, rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się sportem na najwyższym poziomie.

Nasza stabilność finansowa, podkreślona kapitałem zakładowym wynoszącym 78 475 500,00 zł, oraz pełne wsparcie Gminy Białystok, jako właściciela 100% udziałów spółki, pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem i planować dalszy rozwój.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania, celebrowania i uczestnictwa w życiu sportowym naszego miasta. STADION MIEJSKI w Białymstoku to więcej niż obiekt sportowy – to miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Razem tworzymy historię pełną pasji i zaangażowania. Dołącz do nas!

STADION MIEJSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy STADION MIEJSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STADION MIEJSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STADION MIEJSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

STADION MIEJSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STADION MIEJSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi stadionu

    STADION MIEJSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie wyposażenia i infrastruktury na mecze, imprezy, konferencje, wydarzenia oraz prace bieżące.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23,6 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
  • Starszy pracownik obsługi stadionu

    • Białystok
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      Przygotowywanie wyposażenia i infrastruktury do organizowania meczy, imprez, konferencji, wtdarzeń oraz prace bieżące.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białymstoku