Czy to Twoja firma?

GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Sławacinek Nowy

Witaj, jestem częścią GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, firmy, która z dumą tworzy produkty służące mobilności i innowacji. Nasza podróż rozpoczęła się w grudniu 2021 roku w malowniczym Sławacinku Nowym, gdzie z zaangażowaniem i precyzją kształtujemy przyszłość transportu poprzez produkcję nadwozi do pojazdów silnikowych oraz przyczep i naczep.

Nasze wyroby są odzwierciedleniem pasji i rzemiosła – każdy projekt realizujemy z troską o detale, co potwierdzają opinie naszych klientów. Słowa takie jak "niemiecka jakość usług" czy "bardzo dobre, mocne i wytrzymałe przyczepy" to dla nas nie tylko komplementy, ale i potwierdzenie, że obrana przez nas ścieżka jest właściwa. Jakość i innowacyjność to nasze znaki rozpoznawcze, które wpisują się w naszą codzienną pracę.

Za sterami GALA BBG stoi zespół ludzi, których serca biją w rytmie wspólnych celów. Wspólnicy, Iwona Elżbieta Boksza i Wojciech Krzysztof Boksza, wraz z zarządem, na czele którego stoi Wojciech Krzysztof Boksza, dbają o to, by każdy element naszej działalności był synonimem solidności i zaufania.

Choć nie zdradzamy wielu tajemnic dotyczących naszych wewnętrznych procesów, możemy zapewnić, że nasze produkty są wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu. Nieustannie dążymy do doskonałości, a nasze nadwozia i przyczepy to nie tylko produkty – to rozwiązania, które wspierają naszych klientów w ich codziennych wyzwaniach.

Zapraszamy do świata GALA BBG, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a satysfakcja klienta jest naszym nadrzędnym celem. Razem tworzymy historię mobilności, która jest dopiero na początku swojej drogi.

GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Lublin
  4. Władysławowo
  5. Miedzyrzec Podlaski
  6. Przedborz
  7. Bielsko-Biała
  8. Siedlce
  9. Terespol
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GALA BBG WOJCIECH BOKSZA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy

    • Sławacinek Nowy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i ciągach komunikacyjnych, pomieszczeniach socjalnych oraz sanitarnych

      (godziny pracy 7-15)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konstruktor

      prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanych wyrobem, opracowanie i wykonywanie rysunków, wykazów kompletacyjnych, nadzór nad wykonaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie, sporządzanie dokumentacji projektowej prowadzonych projektów
      (godziny pracy 8-16)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: znajomość CAD/CAM, mile widziana znajomość SolidWorks, wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 do 5 200 PLN