Czy to Twoja firma?

Zakład Usługowo Handlowy Pogum Bis Iwona Jelińska-Kluczyk praca

Łask

Zakład Usługowo Handlowy Pogum Bis Iwona Jelińska-Kluczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Łask
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Zakład Usługowo Handlowy Pogum Bis Iwona Jelińska-Kluczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usługowo Handlowy Pogum Bis Iwona Jelińska-Kluczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Usługowo Handlowy Pogum Bis Iwona Jelińska-Kluczyk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Usługowo Handlowy Pogum Bis Iwona Jelińska-Kluczyk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Usługowo Handlowy Pogum Bis Iwona Jelińska-Kluczyk - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodów osobowych

    • Janowiec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Do obowiązków będą należały:

      • Przeglądy okresowe aut, wymiana filtrów, oleju, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów i elementów zawieszenia, płynów eksploatacyjnych, rozrządów, sprzęgieł, turbin, obsługa klimatyzacji i diagnostyka komputerowa.
      • Osoba zatrudniona na stanowisku samodzielnego mechanika odpowiedzialna będzie za wykonywanie powyższych usług mechaniki samochodowej na najwyższym poziomie i zgodnie ze standardami firmy oraz wymianę opon podczas co sezonowej wymiany w samochodach osobowych i dostawczych.

      Wymagania

      • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mechanika samochodowego
      • umiejętność diagnozowania usterek
      • umiejętność obsługi testerów diagnostycznych
      • umiejętność pracy w zespole
      • komunikatywność i zaangażowanie w pracę
      • prawo jazdy kat B.

      Oferujemy

      • Pracę w firmie, która ceni wiedzę, doświadczenie i potrzebę rozwoju
      • Atrakcyjny system wynagradzania zależny od osiąganych rezultatów
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Wieloetapowe szkolenia organizowane przez najbardziej uznane firmy z branży oponiarskiej i motoryzacyjnej.

      Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną lub kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu 609 343 367

Pracodawcy w Łasku