Czy to Twoja firma?

Sklep miki praca

Jastarnia

Witajcie w świecie Sklep miki Jastarnia, gdzie od 1985 roku z pasją dostarczamy naszym klientom najlepsze produkty spożywcze i nie tylko. Nasza historia zaczęła się w malowniczej Jastarni, gdzie zdecydowaliśmy się podzielić z Wami tym, co najlepsze w naszym regionie – świeżością i jakością lokalnych przysmaków.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Wam nie tylko bogaty wybór artykułów spożywczych, ale także wyjątkowe usługi, takie jak przetwarzanie i konserwowanie ryb, które są dumą naszego nadmorskiego miasteczka. Rozumiemy, jak ważna jest różnorodność, dlatego nasz asortyment obejmuje również sprzedaż detaliczną różnorodnych produktów, w tym napojów alkoholowych, na które posiadamy odpowiednie zezwolenia.

W Sklep miki Jastarnia stawiamy na bliskość i zaangażowanie – nasz zespół, liczący od 2 do 5 osób, to prawdziwi entuzjaści, którzy zawsze służą pomocą i fachową radą. Dzięki nim czujemy, że każdy klient jest dla nas wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście.

Nie ograniczamy się jednak tylko do sprzedaży. Nasza oferta obejmuje również usługi gastronomiczne, które pozwolą Wam skosztować lokalnych specjałów w przytulnej atmosferze. Dodatkowo, dla tych z Was, którzy pragną aktywnie spędzać czas, oferujemy wypożyczanie i dzierżawę sprzętu rekreacyjnego i sportowego. A gdy potrzebujecie dotrzeć w konkretne miejsce, nasza działalność taksówkowa jest do Waszej dyspozycji.

Rozumiemy również, jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, dlatego oferujemy transport morski i przybrzeżny pasażerski, a także magazynowanie i przechowywanie towarów. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć się pełnią wakacji bez zbędnych trosk.

W Sklep miki Jastarnia jesteśmy dumni z naszych korzeni i tradycji, które łączymy z nowoczesnością i innowacyjnością. Zapraszamy Was do odwiedzenia nas i doświadczenia gościnności, jakości i różnorodności, które są naszymi nieodłącznymi towarzyszami od ponad trzech dekad. Do zobaczenia w Jastarni!

Sklep miki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Jastarnia
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sklep miki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sklep miki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sklep miki

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Sklep miki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Sklep miki - oferty archiwalne

  • Sprzedawca jastarnia

    Sklep miki
    • Jastarnia
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 000-5 000 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      Kasjer

      Ekspozycja

      Obsługa klienta

      Wymagania

      Pełnoletniość

      Znajomość języka polskiego

      Oferujemy

      Darmowe zakwaterowanie