Czy to Twoja firma?

VANSTAR PAWEŁ SZOSTAK praca

Książe-Skroniów

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym liderem w produkcji układów wydechowych i innych specjalistycznych części dla branży motoryzacyjnej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to Leszek Szostak zapoczątkował działalność VANSTAR. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, wnosząc innowacje i doskonaląc nasze produkty, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W 2002 roku, pod nowym kierownictwem Pawła Szostaka, zainwestowaliśmy w pierwszą numeryczną giętarkę CNC, co było przełomem w naszej produkcji. To właśnie wtedy nasz dynamiczny rozwój nabrał tempa, a kolejne lata przyniosły ekspansję na rynki zagraniczne i wdrożenie standardów ISO, potwierdzających najwyższą jakość naszych usług.

Nasze produkty, w tym układy wydechowe, części tłoczone, drobne części metalowe oraz szeroka gama innych komponentów, są obecnie dostępne w 22 krajach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać producentów samochodów ciężarowych, autobusów, pojazdów budowlanych, maszyn rolniczych i wielu innych.

Innowacyjność leży u podstaw naszej działalności. Dzięki wykorzystaniu inżynierii odwrotnej i możliwości przeprowadzania różnorodnych badań jakościowych, udało nam się uzyskać patent na rurę elastyczną "3S". Nasze centrum badawczo-rozwojowe jest sercem innowacji, gdzie skupiamy się na ciągłym doskonaleniu i wprowadzaniu nowych rozwiązań.

W VANSTAR zawsze stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, co potwierdzają nasze certyfikaty ISO, w tym IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz certyfikat GOST-R. Nasza infrastruktura produkcyjna i magazynowa jest zaprojektowana tak, aby zapewnić efektywność i wysoką wydajność, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Z dumą patrzymy również w przyszłość, inwestując w zieloną energię, co pokazuje nasza instalacja paneli fotowoltaicznych z 2022 roku. To krok w kierunku zrównoważonego rozwoju i potwierdzenie naszego zaangażowania w ochronę środowiska.

Nasza załoga, licząca 151 wykwalifikowanych pracowników, jest fundamentem naszego sukcesu. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również usługi dodatkowe takie jak prototypowanie, modelowanie czy badania jakościowe.

W VANSTAR wierzymy, że nasza historia, tradycja i ciągłe dążenie do doskonałości są kluczem do budowania trwałych relacji z naszymi klientami i partnerami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych odbiorców.

VANSTAR PAWEŁ SZOSTAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy VANSTAR PAWEŁ SZOSTAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VANSTAR PAWEŁ SZOSTAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik fizyczny/Energetyka- od zaraz

    Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 6 150-7 400 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Różne prace rolnicze w Danii

    FPS2004 ApS
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    • 17 000-18 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Wygasa
  • Kopanie drzew ozdobnych Praca w Danii

    FPS2004 ApS
    • Dania
    Popularna
    Wygasa

Mapa VANSTAR PAWEŁ SZOSTAK

Siedziba główna

VANSTAR PAWEŁ SZOSTAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
VANSTAR PAWEŁ SZOSTAK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jedrzejów
  2. Kielce
  3. Opole
  4. Warszawa
  5. Żychlin
  6. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca VANSTAR PAWEŁ SZOSTAK - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Białowieża
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie czystości obiektu, serwis pokoi, przygotowanie śniadań dla gości hotelowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 17,90 zł/godz.
  • Mechanik samochodowy

    • Jędrzejów
    • pełny etat

      Naprawa pojazdów osobowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: podstawowa wiedza z zakresu obsługi samochodów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną