Czy to Twoja firma?

BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ M.B. GROBLEWSCY sp. j. praca

Krynica Morska

Data wykreślenia z Rejestru Przedsiębiorców 2021-03-31

BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ M.B. GROBLEWSCY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ M.B. GROBLEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ M.B. GROBLEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ M.B. GROBLEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Praca BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ M.B. GROBLEWSCY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Recepcjonista/ka

    BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ M.B. GROBLEWSCY SPÓŁKA JAWNA
    • Krynica Morska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Profesjonalna obsługa gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu
      Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów obsługi
      Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
      Obsługa rezerwacji gości indywidualnych, pobytu i korzystania z pozostałych usług hotelu
      Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek hotelu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner / kelnerka

      Miejsce wykonywania pracy- Hotel Kahlberg- Krynica Morska.
      - Profesjonalna obsługa gości restauracyjnych, w tym przyjmowanie i serwis zamówień, rozliczanie rachunków gości.
      - Obsługa gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
      - Dbanie o czystość i porządek w miejscu wykonywania pracy.
      - Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek hotelu.

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Krynicy Morskiej