Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

Silver Mountain Resort Operator sp. z o.o. Sp. k. praca

Szklarska Poręba

Platinum Mountain to ekskluzywny Resort w Szklarskiej Porębie, na który składają się luksusowy Hotel 5* oraz 8 komfortowych Apartamentowców w standardzie 4 gwiazdek. Kompleks dysponuje prawie 150 pokojami oraz 194 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner. Jego położenie, niezwykła architektura i doskonały serwis podkreślają wyjątkowość resortu, stworzonego z myślą o komfortowym wypoczynku. Każdy element został szczegółowo zaprojektowany, tak aby mógł zapewnić swoim Gościom relaks na najwyższym poziomie.
Starannie wybrana lokalizacja Resortu pozwala na praktykowanie różnych form aktywności, a udogodnienia hotelowe na wyciszenie, relaks i odnowę biologiczną.

Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka internet / e-commerce / nowe media hr / kadry praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Warszawa
  5. Katowice
  6. Leszno
  7. Skierniewice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Rezerwacji - 5* hotel Szklarska Poręba

    • Szklarska Poręba
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia

    • W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Rezerwacji.

      Zakres obowiązków

      • Sprzedaż oferty hotelu dla klienta indywidualnego,
      • Obsługa rezerwacji telefonicznych oraz online,
      • Współpraca z Online Travel Agent m.in. booking.com,
      • Wprowadzanie rezerwacji do wewnętrznego systemu i optymalne zapełnianie kalendarza,
      • Profesjonalna obsługa klienta - przedstawianie najkorzystniejszych ofert w oparciu o zdefiniowane potrzeby,
      • Bieżące rozwiązywanie problemów klientów,
      • Wystawianie faktur i innych dokumentów rozliczeniowych,
      • Ścisła współpraca z innymi działami w ramach hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa.

      Wymagania

      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
      • Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,
      • Umiejętność pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy,
      • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
      • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
      • Gotowość do pracy zmianowej w godz. 8.00 - 22.00 (w tym weekendy i święta).

      Mile widziane

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej,
      • Doświadczenie w pracy z programami rezerwacyjnymi,
      • Znajomość drugiego języka obcego.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
      • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
      • Atrakcyjny system premiowy,
      • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu,
      • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
      • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
      • Zniżki do 50 % na zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris,
      • Zniżki do 50 % na pobyt w obiektach marki Górskie Resorty,
      • Zniżki do 50 % na korzystanie z części gastronomicznej obiektu.

      Benefity

      • Ubezpieczenie grupowe,
      • Posiłki pracownicze,
      • Bezpłatny kurs języka angielskiego w trakcie godzin pracy,
      • Dofinansowanie nauki języków,
      • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
      • Parking dla pracowników,
      • Paczki świąteczne,
      • Świętowanie urodzin,
      • Spotkania integracyjne,
      • Inicjatywy dobroczynne.

Pracodawcy w Szklarskiej Porębie