Czy to Twoja firma?

TECH-PLAST sp. z o.o. praca

Kiełpiny

Jesteśmy TECH-PLAST SYSTEM, twoim zaufanym partnerem w świecie innowacyjnych rozwiązań z tworzyw sztucznych. Nasza historia zaczęła się w latach 90., kiedy to Małgorzata i Wojciech Bochińscy z pasją i wizją przyszłości zdecydowali się założyć firmę, która dzisiaj jest symbolem jakości i innowacyjności. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, a nasze produkty i usługi zdobywają uznanie na całym świecie.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów plastikowych, drewnianych i metalowych, które znajdują zastosowanie w różnych branżach i codziennym życiu. Nasze plastikowe klamry, zapięcia i regulatory do pasków, końcówki do rzutek, systemy do poziomowania płytek, kliny montażowe, czy uchwyty elektroinstalacyjne to tylko niektóre z produktów, które wychodzą spod ręki naszych wykwalifikowanych pracowników. Nie zapominamy też o miłośnikach czworonogów, oferując im wygodne budy dla psów, a także o domowych mistrzach kulinariów, dla których przygotowujemy zlewozmywaki najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego parku maszynowego, który pozwala nam na wytwarzanie produktów nie tylko efektywnie, ale i z dbałością o środowisko naturalne. Działamy ekologicznie, wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę planety dla przyszłych pokoleń.

Nasze usługi wtryskiwania tworzyw sztucznych cieszą się uznaniem dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, co pozwala nam na osiąganie wyjątkowej jakości i precyzji. Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych, co potwierdza, że nasze produkty spełniają globalne standardy i są doceniane przez klientów na całym świecie.

W TECH-PLAST SYSTEM wierzymy, że innowacyjność idzie w parze z tradycją. Dlatego też, obok zaawansowanych technologicznie produktów z tworzyw sztucznych, oferujemy również meble drewniane, które łączą w sobie klasykę i nowoczesność.

Nasza stabilna pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, zaangażowania i ciągłego dążenia do doskonałości. Każdego dnia staramy się być lepsi, aby nasi klienci mogli cieszyć się produktami, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale je przekraczają.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów TECH-PLAST SYSTEM, gdzie innowacja, jakość i zrównoważony rozwój tworzą podstawę naszej działalności. Razem możemy więcej!

TECH-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing księgowość / ekonomia

Oferty pracy TECH-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca TECH-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Główny księgowy

    TECH-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wolsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TECH-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TECH-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wolsztyn
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Andrychów
  6. Zielona Góra
  7. Kraków
  8. Katowice
  9. Bielsko-Biała
  10. Kęty

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TECH-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Kiełpiny
    • Zakres obowiązków

      OBSŁUGA KLIENTA,PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ,OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO,OBSŁUGA KLIENTA PRZEZ TELEFON,INNE ZADANIA ZWIĄZANE Z PRACAMI BIUROWYMI

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: kreatywność, komunikatywność , obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kiełpinach