Patryk Hempel Team

Czy to Twoja firma?

Patryk Hempel Team praca

Łebcz

Witajcie w świecie Patryk Hempel Team – miejscu, gdzie pasja do gastronomii łączy się z zamiłowaniem do jakości i doskonałej obsługi. Nasza przygoda rozpoczęła się w malowniczych Dębkach, gdzie od 2017 roku z radością witamy gości, pragnących doświadczyć nie tylko smaku naszych wyjątkowych dań, ale i niepowtarzalnej atmosfery.

Jako firma z bogatym doświadczeniem w branży gastronomicznej, dajemy naszym klientom to, co najlepsze – od tradycyjnych potraw serwowanych w naszych stałych placówkach, po ruchome punkty gastronomiczne, które zaskakują różnorodnością i świeżością. Ale to nie wszystko. Rozumiemy potrzeby współczesnych konsumentów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie również sprzedaż detaliczną części i akcesoriów do pojazdów samochodowych oraz działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości jest odzwierciedleniem naszej filozofii – każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a jego zadowolenie stanowi nasz priorytet. Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że w każdym aspekcie naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem i dbałością o detale.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Dębkach, gdzie w Kawiarni Przylądek Smaku Na Działce Za Barem Rybka możecie osobiście przekonać się o unikalności naszego podejścia. Dołączcie do naszej historii i pozwólcie, abyśmy stali się częścią Waszych niezapomnianych wspomnień.

Patryk Hempel Team najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Łebcz
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Patryk Hempel Team

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Patryk Hempel Team

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Patryk Hempel Team

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rumia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Patryk Hempel Team - oferty archiwalne

  • Praca sezonowa na plaży! Karwia

    • Władysławowo
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Hej ;) Jeśli jesteś młodym mężczyzną (16-30lat), z pozytywnym nastawieniem do życia, a w dodatku jesteś uczciwy, zdyscyplinowany i szukasz dobrej, ciekawej pracy na wakacje nad polskim morzem to świetnie trafiłeś! Oferujemy pracę dla chłopaków przy sprzedaży gotowanej kukurydzy, popcornu, orzeszków w karmelu, kawy, coli, nachosów, sałatek owocowych i itp. na plażach w Jastrzębiej Górze, Karwii, Ostrowie. Praca polega na sprzedaży bezpośredniej, a więc chodzisz z towarem po plaży i sprzedajesz opalającym się turystom, a przy okazji sam możesz się trochę opalić i poznać wiele ciekawych osób - tak tak, również dziewczyny! :) Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki pracy. Pracujemy w godzinach 10 - 17, zarobki dzienne to ok. 150-500zł bo płacimy aż 3zł za sprzedany produkt (minimum 5tys. miesięcznie)! Wypłacamy dniówki. Przyjmujemy zarówno ludzi z okolic (opłacamy dojazdy) jak i przyjezdnych z każdego zakątka Polski. Dla przyjezdnych oferujemy zakwaterowanie w Karwii lub w Ostrowie :) dla najlepszych premie! Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji co robić w najbliższe wakacje to dłużej się nie zastanawiaj ponieważ lepszej oferty na pewno nie znajdziesz :) Firma z dużym doświadczeniem, najlepsza na rynku! Stawiamy przede wszystkim na dobrą, luźną atmosferę! Jednak mile widziane osoby zmotywowane które chcą jak najwięcej zarobić! U nas to osiągniesz! Dołożymy do tego wszelkich starań - świetna jakość produktów, dostawy na czas, świetne plaże na wyłączność itd. Zapraszam do kontaktu 509707075.

      Zakres obowiązków

      Sprzedaż obnośna na plażach.

      Wymagania

      - pozytywne nastawienie do życia

      - dyspozycyjność

      - pełne zaangażowanie w pracę

      - uśmiech na twarzy

      Oferujemy

      Zapewniamy:

      - świetną atmosferę w naszej ekipie

      - zakwaterowanie w pensjonatach w Karwii i w Ostrowie

      - wysokie wynagrodzenie - od 150 do 500zł dziennie (minimum 5000zł miesięcznie)!

      - wypłacamy dniówki

      - umowę zlecenie

      - własne plaże na wyłączność o dużym potencjale

      - premie dla wyróżniających się pracowników

      - znakomitą organizację pracy i szkolenie nowych pracowników

      - dni wolne od pracy

      - najlepszej jakości produkty

      - dostawy towaru zawsze na czas!

      - zwrot kosztów dojazdu dla osób z okolicy - zawsze służymy pomocą w każdej mniej lub ważnej sprawie!