Czy to Twoja firma?

WILCZACKI TEODOR MECHANIKA POJAZDOWA praca

Torzym

Witajcie w świecie motoryzacji, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, a satysfakcja klienta jest naszą pasją. Jesteśmy Auto Mechanika Pojazdowa Wilczacki Teodor, specjaliści od mechaniki pojazdowej z siedzibą w malowniczym Torzymiu, w sercu województwa lubuskiego. Nasza działalność to nie tylko praca, to rzemiosło, które wykonujemy z zaangażowaniem i precyzją.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, od naprawy układów wydechowych, przez reperacje skrzyni biegów i zawieszeń, po sprzedaż części i akcesoriów samochodowych. Zdajemy sobie sprawę, że każdy samochód to inwestycja naszych klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z troską o najmniejszy detal. Wymiana oleju, układów wydechowych czy klocków hamulcowych to dla nas codzienność, którą wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, które zdobywamy nieustannie od lat. To ono stanowi o naszej konkurencyjności i pozwala nam zapewnić usługi na poziomie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, których wiedza i umiejętności są gwarancją rzetelności, dokładności i terminowości – wartości, które są dla nas fundamentem.

Chociaż nie dysponujemy historią naszej firmy w formie zapisanej, to każdy samochód wyjeżdżający z naszego warsztatu pisze nowy rozdział w historii zadowolenia naszych klientów. To właśnie oni są najlepszym świadectwem naszej pracy i to ich uśmiech jest dla nas największą nagrodą.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Torzymiu, gdzie z pasją i zaangażowaniem zajmiemy się Waszymi czterema kółkami. Auto Mechanika Pojazdowa Wilczacki Teodor to nie tylko usługi mechaniki pojazdowej, to obietnica jakości, której możecie zaufać.

WILCZACKI TEODOR MECHANIKA POJAZDOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Torzym
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy WILCZACKI TEODOR MECHANIKA POJAZDOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WILCZACKI TEODOR MECHANIKA POJAZDOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik przemysłowy/ Ślusarz maszynowy!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Mechanik samochodowy

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Mapa WILCZACKI TEODOR MECHANIKA POJAZDOWA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
WILCZACKI TEODOR MECHANIKA POJAZDOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WILCZACKI TEODOR MECHANIKA POJAZDOWA - oferty archiwalne

  • MECHANIK SAMOCHODOWY

    • Torzym
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Szukam osoby z doświadczeniem w Mechanice Samochodowej ze stażem przynajmniej 2 lat na stanowisku.

      Zakres obowiązków

      Samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów.

      Diagnozowanie i wykrywanie usterek

      Naprawy mechaniczne

      Wymagania

      Znajomości technologii napraw i budowy pojazdu.

      Dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej

      Dobra organizacja pracy własnej

      Oferujemy

      Stabilne warunki zatrudnienia

      Terminowe wynagrodzenie, oraz premia uzależniona od indywidualnych wyników pracy

      Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków