Czy to Twoja firma?

Polytor sp. z o.o. praca

Toruń

Od momentu naszego założenia w 2002 roku, Polytor Sp. z o.o. nieustannie rozwija się, by dostarczać innowacyjne rozwiązania w branży poliestrów wzmocnionych szkłem. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Toruniu, a nasza historia jest świadectwem pasji i zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Od 2007 roku, jako dumni członkowie Grupy GAZECHIM, zyskaliśmy solidne podstawy do rozbudowy naszej ogólnopolskiej sieci handlowej, co umocniło naszą pozycję jako jednego z liderów dystrybucji surowców do produkcji laminatów w Polsce.

W Polytor Sp. z o.o. łączymy zaawansowaną wiedzę techniczną z głębokim zrozumieniem potrzeb naszych klientów. Nasze usługi doradztwa technicznego są fundamentem, na którym budujemy trwałe relacje z partnerami biznesowymi. Oferujemy pełen asortyment towarów niezbędnych do wytworzenia kompozytów – od żywic, żelkotów, klejów poliestrowych po tkaniny szklane i innowacyjne rozwiązania infuzyjne. Współpracujemy z uznawanymi na całym świecie dostawcami, takimi jak Polynt Composites, Owens Corning, Euromere S.C., Chomarat, Selcom, LORD oraz Oxytop.

Jesteśmy dumni z naszego nacisku na ekologiczne metody przetwórcze, które minimalizują wpływ na środowisko naturalne. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdza system zarządzania ISO 9001:2015, który jest dla nas nie tylko standardem, ale i obietnicą wobec naszych klientów.

W Polytor Sp. z o.o. wierzymy, że nasz sukces jest wynikiem pracy naszej wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry pracowniczej. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy oferować produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Jako część Grupy GAZECHIM, mamy stabilne zaplecze finansowe i korzystamy z doświadczenia jednego z największych dystrybutorów w Europie. To pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych procesów i podnoszenie jakości oferowanych produktów.

Zapraszamy do współpracy z Polytor Sp. z o.o. – razem możemy tworzyć przyszłość branży kompozytów, dbając o naszą planetę i dostarczając rozwiązania najwyższej klasy.

Polytor Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Polytor Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polytor Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polytor Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Polytor Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier, kierowca

    Polytor Sp. z o.o.
    • Cedry Wielkie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Polytor Sp. z o.o. poszukuje do pracy w magazynie w Stanisławowie osoby na stanowisko Magazynier - kierowca.

      Zakres obowiązków

      • Rozładunek i załadunek towaru, kontrola dostaw.
      • Kompletowanie i kontrola zamówień do Klientów
      • Dostawy towaru samochodem dostawczym (kat B.) do Klientów
      • Transport towaru w magazynie
      • Inne zlecone prace magazynowe

      Wymagania

      • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
      • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów
      • Pozytywne nastawienie do pracy
      • Prawo jazdy kat. B
      • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
      • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Ubezpieczenie na życie
      • Prywatną opiekę medyczną

Pracodawcy w Toruniu