Czy to Twoja firma?

IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Sosnowiec
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów
IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie i rozładunek dostaw (magazyn suchy, chłodnia, mroźnia), kompletacja towaru do wywozu (magazyn suchy, chłodnia, mroźnia), dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu, prace magazynowe (magazyn suchy, chłodnia, mroźnia).

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, wymagana książeczka sanepidu, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Sosnowcu