FF Metalltechnik

FF Metalltechnik najczęściej poszukuje kandydatów w:
Zawody Ślusarz, Spawacz.
Kategorie zawodowe: produkcja / przemysł, inżynieria / technologia / technika.

Oferty pracy FF Metalltechnik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FF Metalltechnik

Wybrane oferty innych pracodawców

Mapa FF Metalltechnik

Siedziba główna

FF Metalltechnik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie FF Metalltechnik

4

Na podstawie 1 ocena z Google.

ZubcioPL273 zub

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Działdowo
  2. Bielsko-Biała

Praca FF Metalltechnik - oferty archiwalne

  • Ślusarz/ Spawacz

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Monter / Spawacz / Ślusarz

      Miejsce pracy: Niemcy, Emsland

      Zakres obowiązków

      • Wszystkie prace ślusarskie i monterskie
      • Prace konstrukcyjno-spawalnicze
      • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
      • Montaż i łączenie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem

      Wymagania

      • Umiejętność łączenia elementów (MIG/MAG) na podstawie rysunku technicznego
      • Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi
      • Sumienność, zaangażowanie i pracowitość

      Oferujemy

      • Pracę od 08.08.2022r. lub w późniejszym terminie
      • Wprowadzenie w zakres obowiązków
      • Atrakcyjne wynagrodzenie 15.00 - 16.00 Euro brutto/godzina (w zależności od kwalifikacji)
      • Legalną i stałą prace w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym na czas nieokreślony
      • Regularne zjazdy do Polski (co 6 tygodni)
      • Zakwaterowanie i transport pomiędzy mieszkaniem a miejscem pracy zapewnione przez pracodawcę
      • Możliwość nadgodzin
      • Polskojęzyczna obsługa pracownika.
      • Wsparcie w sprawach urzędowych i finansowych

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ".

      Więcej informacji udzielimy Państwu w godz. 09:00 - 17:00 pod nr (mówimy po polsku)

      00491605604557

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka