FF Metalltechnik

Czy to Twoja firma?

FF Metalltechnik praca

Witajcie, jesteśmy FF Metalltechnik, dumnie stojący na czele innowacji w branży metalowej. Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych konstrukcji metalowych i wykonywanie precyzyjnych prac spawalniczych znalazły swoje zastosowanie w przemyśle pojazdów i maszyn. Nasze dłonie kształtują metal, a nasze umysły nieustannie dążą do doskonałości. Nasze usługi są synonimem jakości, kompetencji i niezawodności. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej klasy materiałom, nasze produkty wyróżniają się precyzją wykonania i trwałością. Jesteśmy rzemieślnikami, którzy łączą tradycyjne metody pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od konstrukcji podwozi i elementów dodatkowych po leasing personelu – wykwalifikowanych spawaczy i monterów. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie – od projektowania po realizację – zapewniając im nie tylko produkty, ale i wiedzę oraz doświadczenie naszego zespołu. Jesteśmy dumni z naszej specjalistycznej wiedzy w sektorze pojazdów i maszyn, która w połączeniu z optymalizacją procesów produkcyjnych przekłada się na wyjątkową efektywność. Nasza konkurencyjność opiera się na skupieniu na kluczowych kompetencjach i rygorystycznej kontroli jakości, która jest dla nas fundamentem. W FF Metalltechnik nieustannie dążymy do bycia lepszymi, co oznacza nie tylko rozwój naszych produktów, ale i rozwój naszych relacji z klientami. Zapraszamy Was do współpracy, aby razem tworzyć przyszłość, w której jakość i precyzja idą w parze z innowacyjnością i niezawodnością. Razem możemy więcej.

FF Metalltechnik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Spawacz
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy FF Metalltechnik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FF Metalltechnik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FF Metalltechnik

Siedziba główna

FF Metalltechnik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FF Metalltechnik - oferty archiwalne

  • Ślusarz/ Spawacz

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Monter / Spawacz / Ślusarz

      Miejsce pracy: Niemcy, Emsland

      Zakres obowiązków

      • Wszystkie prace ślusarskie i monterskie
      • Prace konstrukcyjno-spawalnicze
      • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
      • Montaż i łączenie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem

      Wymagania

      • Umiejętność łączenia elementów (MIG/MAG) na podstawie rysunku technicznego
      • Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi
      • Sumienność, zaangażowanie i pracowitość

      Oferujemy

      • Pracę od 08.08.2022r. lub w późniejszym terminie
      • Wprowadzenie w zakres obowiązków
      • Atrakcyjne wynagrodzenie 15.00 - 16.00 Euro brutto/godzina (w zależności od kwalifikacji)
      • Legalną i stałą prace w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym na czas nieokreślony
      • Regularne zjazdy do Polski (co 6 tygodni)
      • Zakwaterowanie i transport pomiędzy mieszkaniem a miejscem pracy zapewnione przez pracodawcę
      • Możliwość nadgodzin
      • Polskojęzyczna obsługa pracownika.
      • Wsparcie w sprawach urzędowych i finansowych

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ".

      Więcej informacji udzielimy Państwu w godz. 09:00 - 17:00 pod nr (mówimy po polsku)

      00491605604557