Socco Stuttgart GmbH

Czy to Twoja firma?

Socco Stuttgart GmbH praca

Firma Socco Stuttgart GmbH, działajaca już od ponad 30 lat na rynku niemieckim jest jedną z czołowych firm zajmujacą się pośrednictwem pracy na całym regionie Niemiec.

Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą i pośrednictwem do stałego zatrudnienia.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki i stałą pracę?

U nas jest to możliwe!

www.socco-stuttgart.de

Socco Stuttgart GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Socco Stuttgart GmbH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Socco Stuttgart GmbH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Willa Seniora Sp. z o.o.
    • Buczkowice
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Opiekun osoby starszej w Polsce

    Interkadra Spółka z o.o.
    • Kraków
    Dodana
  • Wychowawca/ Wychowawczyni

    Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"
    • Mysłowice
    • praca od zaraz
    • 4 800-5 300 zł / mies.
    Dodana

Mapa Socco Stuttgart GmbH

Siedziba główna

Praca Socco Stuttgart GmbH - oferty archiwalne

  • Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu opieki seniora

    • Niemcy
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracowników na stanowisko:

      Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu opieki seniora

      Miejsce pracy: całe Niemcy

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
      • podawanie posiłków
      • kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi
      • wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur

      Wymagania

      • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
      • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
      • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

      Oferujemy

      • wynagrodzenie od 1.850,00 Euro netto (na rękę) z wykształceniem w zawodzie nawet od 2.200,00 Euro netto.
      • opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
      • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
      • ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych
      • premię świąteczną i urlopową
      • pomoc polskiego koordynatora
      • możliwość wypłaty zaliczek
      • dodatkowe premie za polecenie pracowników
      • długoterminowe zlecenia z opcja na stale przejecie przez szpital lub dom starców
      • pełny pakiet socjalny w Niemczech
      • nostryfikację dyplomu w Niemczech

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (mile widziane w języku niemieckim), lub telefonicznie od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00 godz. pod numerem: 0049711/ 933092-20