Czy to Twoja firma?

STARKAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Katowice
SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH.
STARKAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Katowice
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy STARKAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STARKAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STARKAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pomocnik produkcyjny ślusarza

    STARKAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Praca przy serwisie sprzętu PPOŻ. Produkcja sprzętu PPOŻ.
      - Godziny pracy: 7:00-15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Zdolności techniczne, Zdolności manualne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto + premia uznaniowa. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Katowicach