Anton Knoll GmbH & Co. KG

Anton Knoll GmbH & Co. KG najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Anton Knoll GmbH & Co. KG

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Anton Knoll GmbH & Co. KG

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Anton Knoll GmbH & Co. KG

Siedziba główna

Opinie o firmie Anton Knoll GmbH & Co. KG

4.9

Na podstawie 18 ocen z Google.

Krzysztof L

Krzysztof L

"Szybki rozładunek. Mili i pomocni pracownicy. Pierwsze trzeba jechać na wagę do Raiffeisen zdjęcie poniżej i później tutaj."

10 miesięcy temu

Thore Petersen

"W ciągu ostatnich kilku lat słyszałem o nim dobre rzeczy. Powinni to być profesjonaliści w zakresie przetwarzania i zaplanowanego odbioru. Jasne zalecenie."

6 miesięcy temu

Alex Grootelaar

"Bardzo miła firma i ludzie"

3 tygodnie temu

Mathias Erdmann

"Kompetentny, rzetelny partner. Uczciwa, szczera rada z wyprzedzeniem i szybkie przetwarzanie. Porada najważniejsza!"

4 lata temu

Denis Sperber

"Najlepsze wycieczki jako kierowca, czasami stresujące, ale ogólnie naprawdę świetne. Jeździłbym tam wielokrotnie"

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Praca Anton Knoll GmbH & Co. KG - oferty archiwalne

  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - NIEMIECKA UMOWA PRACY

    • Świecko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Kupujący Surowce na rynek polski

      Czy masz ochotę na różnorodną pracę w międzynarodowym środowisku? Czy bezpieczna praca i długoterminowe zatrudnienie są dla Ciebie ważne? Czy chcesz uczyć się od najlepszych i masz silną motywację, aby dzięki swoim umiejętnościom rozwijać naszą nowoczesną, rozwijającą się firmę zajmującą się handlem i spedycją rolną?

      W takim razie nie możemy się doczekać, aby otrzymać Twoje zgłoszenie! Nie potrzebujemy listu motywacyjnego - wolimy poznać Cię osobiście. Prześlij nam swoje CV, czekamy na Ciebie!

      Zakres obowiązków

      Co robisz

      Po ukończeniu szkolenia zawodowego będziesz samodzielnie odpowiedzialny za dalszy rozwój i ekspansję działu zaopatrzenia w surowce na rynku polskim.
      Będziesz odpowiedzialny za wybór, ocenę i pozyskiwanie nowych dostawców.
      Będziesz negocjować ceny i umowy na zakup surowców.
      Jesteś także osobą odpowiedzialną za kontakty z naszymi polskimi dostawcami i regularnie odwiedzasz ich na miejscu.

      Wymagania

      Czego oczekujemy od Ciebie
      Doświadczenie w zakresie zakupów lub sprzedaży
      Bardzo dobra znajomość języka polskiego

      Znajomość języka niemieckiego

      gotowość do podróży
      Charakteryzuje Cię uporządkowany i niezależny sposób pracy
      Masz motywację do pracy w naszym zespole i lubisz się komunikować.

      Oferujemy

      Co oferujemy

      Oprócz wspaniałego zespołu i ekscytującej pracy, oferujemy Ci:

      Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, a także premia świąteczna i premia uzależniona od wyników pracy
      Samochód służbowy
      Możliwość pracy w domu po przeszkoleniu
      Zakładowy program emerytalny
      Korzyści kapitałotwórcze
      Prywatne dodatkowe ubezpieczenie szpitalne
      Leasing rowerów elektrycznych
      Imprezy firmowe

Pracodawcy w Świecku