Czy to Twoja firma?

CMG - Creative Marketing Group praca

Białystok

Jesteśmy CMG Creative, innowacyjną firmą z serca Warszawy, która od 2021 roku kształtuje przyszłość projektowania systemów komputerowych i usług powiązanych. Nasza historia, choć krótka, jest intensywna i pełna pasji do technologii, co pozwala nam stale rozwijać nasze umiejętności i ofertę, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.

W CMG Creative stawiamy na twórcze podejście do każdego projektu. Zajmujemy się nie tylko samym procesem projektowania, ale również dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które pomagają naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb każdego z nich, co czyni nas elastycznym partnerem w obszarze IT.

Choć nie dysponujemy danymi na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani o sile naszej oferty i zaangażowaniu, które wkładamy w każde zlecenie. Nasze warszawskie korzenie łączą w sobie zarówno lokalną znajomość rynku, jak i otwartość na światowe trendy w technologii.

Nasze podejście do pracy charakteryzuje się zaufaniem, które budujemy dzięki transparentności i odpowiedzialności. Wierzymy, że te wartości są kluczowe dla tworzenia trwałych i efektywnych rozwiązań dla naszych klientów. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, a zadowolenie klientów - największa nagroda.

Zapraszamy do współpracy z CMG Creative - razem możemy tworzyć technologie, które zmienią oblicze biznesu i codzienności. Jesteśmy tutaj, aby słuchać, doradzać i realizować Twoje wizje. Dołącz do naszej historii sukcesu.

CMG Creative Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy CMG Creative Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CMG Creative Sp. z o.o.

Mapa CMG Creative Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

CMG Creative Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
CMG Creative Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Białystok
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Łęczna
  6. Siemianowice Śląskie
  7. Katowice
  8. Częstochowa
  9. Gdynia
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca CMG Creative Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Korektor - praca zdalna

    CMG - Creative Marketing Group
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Agencja content marketingu i copywritingu Conture poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Korektora.Męczą Cię źle stawiane przecinki? Masz dość ludzi mylących łącznik z myślnikiem? Nie masz ochoty na niekończące się formalności? A może marzysz o pracy zdalnej? Brzmi ciekawie? Jeśli tak, dołącz do Conture! Realizujemy projekty dla wielu Klientów, tworzymy m.in. artykuły eksperckie, blogowe i poradnikowe, opisy kategorii oraz treści na strony www – także w językach obcych.Aktualnie poszukujemy korektorów, którzy dobrze czują się w branżach: elektronika, moda, dom i ogród, supermarket, uroda, zdrowie.

      Wymagania

      Jeśli:
        aria-level="1">lubisz pracować ze słowem pisanym, a każdy tekst czytasz ze zrozumieniem,
    • aria-level="1">możesz pochwalić się znajomością poprawnej polszczyzny – rażą Cię powtórzenia, błędy logiczno-językowe, inwersja i brak podmiotu w zdaniu,
  • aria-level="1">masz doświadczenie w korekcie treści lub jesteś absolwentem filologii polskiej bądź edytorstwa,
aria-level="1">Twoja dyspozycyjność pozwala na pracę w pełnym wymiarze godzin (najlepiej 9-17),
  • znasz zasady SEO copywritingu oraz potrafisz dodać poprawne linkowanie w tekście,
  • bez problemu działasz na podstawie szczegółowych wytycznych Klienta,
  • aria-level="1">cechuje Cię terminowość, dokładność i skrupulatność…czekamy na Ciebie!

    Oferujemy

    Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
    aria-level="1"> Będziesz pracować w dedykowanym do tego systemie – tam znajdziesz informacje dotyczące zlecenia, formalności, komentarze itp., aria-level="1"> Otrzymasz teksty copywriterów i dokładne wytyczne od Klienta – wszystko przekażemy Ci szybko i płynnie.
  • Sprawdzisz treści zgodnie z wytycznymi i zasadami pisowni języka polskiego.
  • Forma rozliczenia: Do wyboru FV lub umowa o dzieło. Odezwij się! Wyślij nam:
  • Key Account Specialist

    • Poznań

      Agencja Content Marketingu i Copywritingu Conture do swojego zespołu poszukuje pracownika na stanowisko: KEY ACCOUNT SPECIALISTDo Twoich obowiązków będzie należało:
        aria-level="1">aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz upselling do obecnych: social selling, cold calling oraz cold mailing,
    • aria-level="1">sprzedaż usług B2B: content marketing, tłumaczenia, projekty graficzne,
  • aria-level="1">przygotowywanie ofert, wycen i umów oraz negocjacje handlowe, aria-level="1">komunikacja z Klientami via telefon, e-mail oraz CRM, aria-level="1">analiza potrzeb, realizowanie KPI i raportowanie wyników, aria-level="1">budowanie pozytywnego wizerunku firmy, aria-level="1">obsługa narzędzi, m.in. Livespace, Hrappka, Trello, G Suite, aria-level="1">aktywna współpraca z innymi działami: rekrutacji, marketingu, kreatywnym oraz administracji.

    Wymagania

    Czego od Ciebie oczekujemy? - znajomości branży marketingowej i doświadczenia w sprzedaży usług B2B lub pracy w agencji — warunek konieczny, - wykształcenia kierunkowego (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, handel/handel międzynarodowy), - sprawnej komunikacji i swobody w nawiązywaniu kontaktu, - umiejętności negocjacyjnych i budowania relacji z klientami, - samodzielności, odpowiedzialności oraz inicjatywy, - wielozadaniowości oraz dynamicznego działania, - łatwości w pracy z nową technologią oraz narzędziami, - stosowania się do ustalonych terminów, - umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną, - znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2, - mile widziana znajomość j. hiszpańskiego.

    Oferujemy

    Co oferujemy:
    aria-level="1"> pracę w 100% zdalną, aria-level="1"> narzędzia do pracy — telefon i komputer, aria-level="1"> dostęp do nowoczesnych narzędzi — m.in. Livespace, G Suite, LinkedIn Premium i Sales Navigator, aria-level="1"> realizowanie projektów dla największych marek i liderów e-commerce, aria-level="1"> onboarding oraz bieżące wsparcie przełożonego, aria-level="1"> możliwość rozwoju i awansu, aria-level="1"> rozmowy rozwojowe z wykorzystaniem testu talentów Gallupa. Żeby do nas dołączyć, uzupełnij w formularzu aplikacyjnym:

    Pracodawcy w Białymstoku