Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czosnowie praca

Czosnów
Pomoc społeczna
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czosnowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czosnowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czosnowie

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czosnowie - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czosnowie
    • Czosnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1)praca socjalna;
      2)dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń;
      3)udzielanie interesantom niezbędnych informacji w sprawach z zakresu pomocy społecznej;
      4)opracowywanie projektów socjalnych;
      5)przeprowadzanie wywiadów środowiskowych:
      6)pobudzanie aktywności i inspirowanie działań samopomocowych w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych osób, rodzin, grup i środowisk społecznych;
      7)inicjowanie nowych form pomocy osobom i rodzinom mającym trudną sytuację życiową oraz inspirowanie powołania instytucji świadczących usługi służące poprawie sytuacji takich osób i rodzin;
      8)współpraca z instytucjami, organizacjami pozarządowymi i stowarzyszeniami

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, bardzo wysoka kultura osobista, A/B) dobra organizacja pracy, Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • Inne wymagania: [Inne] : 1)wykształcenie niezbędne do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z art.116 i art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz.U. z 2021r. poz. 2268 z późniejszymi zmianami ) tj.: - posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub - ukończenie studiów wyższych na kierunku praca socjalna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czosnowie