Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W DĘBNIE praca

Myślibórz

Witajcie w naszej społeczności! Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w Dębnie, miejscem, gdzie edukacja spotyka się z pasją i innowacyjnością. Nasza historia jest pełna zaangażowania w ekologię, co znajduje odzwierciedlenie w projekcie "Segreguj odpady z ReFlexem". To dla nas nie tylko nauka, ale i misja kształtowania świadomości ekologicznej wśród młodych ludzi.

Dbamy o rozwój każdego dziecka, dlatego z radością organizujemy Tydzień Zabaw Logopedycznych, wspierając naszych najmłodszych w ich językowych odkryciach. Bezpieczeństwo online to kolejny obszar, na który kładziemy szczególny nacisk, co pokazuje nasze uczestnictwo w spektaklu "Serce z Internetu".

Nasze sukcesy sportowe, takie jak V miejsce w Mistrzostwach Regionu w siatkówce czy awans do finałów mistrzostw województwa w Unihokeju, są dowodem na to, że sport jest integralną częścią naszej szkoły. To właśnie tutaj, w duchu zdrowej rywalizacji i zespołowości, uczymy się wytrwałości i dążenia do celu.

Edukacja to dla nas nie tylko lekcje, ale i życie pełne doświadczeń. Dlatego z entuzjazmem organizujemy wycieczki edukacyjne i kulturalne, które otwierają przed uczniami drzwi do świata pełnego inspiracji i wiedzy. Nasze zajęcia dodatkowe, takie jak logopedyczne czy ekologiczne, są świadectwem naszego zaangażowania w wszechstronny rozwój każdego ucznia.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych uczniów w odkrywaniu ich pasji i talentów. Nasze programy edukacyjne są odpowiedzią na potrzeby współczesnego świata, a nasze inicjatywy tworzą przestrzeń, w której każde dziecko może się rozwijać i osiągać sukcesy.

Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy dzień to nowa przygoda i okazja do nauki. Razem tworzymy przyszłość pełną możliwości!

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W DĘBNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W DĘBNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W DĘBNIE

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W DĘBNIE

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W DĘBNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W DĘBNIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Dębno
  3. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W DĘBNIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel fizyki osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog) 1/18

    • Dębno
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca w charakterze nauczyciela fizyki z dzieckiem z niepełnosprawnością intelektualną w Szkole Podstawowej nr 3 w Dębnie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, specjalizacja: fizyka
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: posiadanie kwalifikacji Oligofrenopedagogika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 171,06 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka polskiego

    • Dębno
    • pełny etat

      Praca w charakterze nauczyciela języka polskiego w klasach IV-VIII w Szkole Podstawowej Nr 3 w Dębnie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: filologia polska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 PLN

Pracodawcy w Myśliborzu