Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO HANDLOWO USŁUGOWE RECO REMIGIUSZ KAŹMIERCZAK praca

Opatówek

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży motoryzacyjnej w sercu Polski, w malowniczym Opatówku. Nasza podróż rozpoczęła się 27 marca 1992 roku, kiedy to Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RECO" Remigiusz Kaźmierczak wkroczyło na rynek, aby dostarczać naszym klientom nie tylko samochody, ale także niezrównane doświadczenia.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej samochodów osobowych i furgonetek, ale to, co nas wyróżnia, to nasza pasja do doskonałości i zamiłowanie do innowacji. Nasz serwis samochodowy jest symbolem profesjonalizmu – szybkość, fachowość i bezproblemowa obsługa to nasze znaki rozpoznawcze. Stacja diagnostyczna, którą prowadzimy, cieszy się uznaniem klientów, którzy nie wahają się jej polecać.

Nasz zespół to fundament naszego sukcesu. Kierownik serwisu, Pan Marcin, jest prawdziwym mistrzem swojego fachu, co potwierdzają liczne rekomendacje naszych zadowolonych klientów. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w każdy szczegół obsługi serwisowej sprawiają, że klienci powracają do nas z uśmiechem.

W RECO rozumiemy, że zakup samochodu to ważna decyzja, dlatego stawiamy na transparentność i budowanie zaufania. Nasze podejście to połączenie fachowej wiedzy z ciepłym, ludzkim kontaktem, bo wierzymy, że każdy klient jest częścią naszej rozszerzonej rodziny.

Choć wiele osiągnęliśmy, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług. Zapraszamy do doświadczenia RECO – miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a satysfakcja klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO HANDLOWO USŁUGOWE RECO REMIGIUSZ KAŹMIERCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO HANDLOWO USŁUGOWE RECO REMIGIUSZ KAŹMIERCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO HANDLOWO USŁUGOWE RECO REMIGIUSZ KAŹMIERCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO HANDLOWO USŁUGOWE RECO REMIGIUSZ KAŹMIERCZAK

Siedziba główna

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO HANDLOWO USŁUGOWE RECO REMIGIUSZ KAŹMIERCZAK - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK BIUROWY/POMOC KSIĘGOWEJ

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO HANDLOWO USŁUGOWE RECO REMIGIUSZ KAŹMIERCZAK
    • Opatówek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy pracownika biurowego. Mile widziane doświadczenie. Do obowiązków pracownika należeć będą: obsługa skrzynki mailowej, zarządzanie korespondencją, pisanie prostych pism, prowadzanie faktur zakupowych i sprzedażowych w programie Rachmistrz. Zapewniona dobra atmosfera pracy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków pracownika należeć będą:

      -obsługa skrzynki mailowej,

      -zarządzanie korespondencją,

      -pisanie prostych pism,

      -prowadzanie faktur zakupowych i sprzedażowych w programie Rachmistrz.

      Wymagania

      -znajomość programów Word, Excel,

      -obsługa skrzynki pocztowej,

      -umiejętność wprowadzania faktur.

      Oferujemy

      - miłą atmosferę,

      -możliwość dopisania się do ubezpieczenia grupowego za dodatkową opłtą,

      -stabilność pracy,

Pracodawcy w Opatówku