Czy to Twoja firma?

CENTRUM HANDLOWE JERZY MIGUT, STACJA PALIW NOWY DWÓR JERZY MIGUT, PIEKARNIA - CUKIERNIA JERZY MIGUT praca

Świlcza
CENTRUM HANDLOWE JERZY MIGUT, STACJA PALIW NOWY DWÓR JERZY MIGUT, PIEKARNIA -CUKIERNIA JERZY MIGUT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy CENTRUM HANDLOWE JERZY MIGUT, STACJA PALIW NOWY DWÓR JERZY MIGUT, PIEKARNIA -CUKIERNIA JERZY MIGUT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM HANDLOWE JERZY MIGUT, STACJA PALIW NOWY DWÓR JERZY MIGUT, PIEKARNIA -CUKIERNIA JERZY MIGUT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRUM HANDLOWE JERZY MIGUT, STACJA PALIW NOWY DWÓR JERZY MIGUT, PIEKARNIA -CUKIERNIA JERZY MIGUT

Adres rejestrowy

CENTRUM HANDLOWE JERZY MIGUT, STACJA PALIW NOWY DWÓR JERZY MIGUT, PIEKARNIA -CUKIERNIA JERZY MIGUT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CENTRUM HANDLOWE JERZY MIGUT, STACJA PALIW NOWY DWÓR JERZY MIGUT, PIEKARNIA -CUKIERNIA JERZY MIGUT - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - kasjer

    CENTRUM HANDLOWE JERZY MIGUT, STACJA PALIW NOWY DWÓR JERZY MIGUT, PIEKARNIA -CUKIERNIA JERZY MIGUT
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: chęci do pracy, mile widziana książeczka SANEPID

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca w branży mięsnej

    • Rzeszów

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Świlczy