Czy to Twoja firma?

P. P. H.U. ZBAJ ZYGMUNT GANCARZ praca

Srebrna Góra

Od ponad trzech dekad PPHU ZBAJ Zygmunt Gancarz jest synonimem jakości i tradycji w sercu Srebrnej Góry. Nasza firma, założona w 1984 roku, z dumą kontynuuje dziedzictwo rzetelnej pracy i zaangażowania w każdy szczegół naszej działalności. Specjalizujemy się w branży nieruchomości, a nasze usługi obejmują szeroki zakres działań, od hotelarstwa i zakwaterowania, przez produkcję wyrobów tartacznych i konstrukcji metalowych, aż po zaawansowane roboty budowlane i zarządzanie nieruchomościami.

Nasze serce bije najmocniej dla hotelarstwa. W naszych obiektach zakwaterowania, położonych w malowniczej środkowej części Sudetów, oferujemy nie tylko komfort i odpoczynek, ale i niezapomniane widoki. Bliskość Gór Sowich i Gór Bardzkich, a także Największej Górskiej Twierdzy w Europie, sprawia, że nasze miejsce jest wyjątkowe na turystycznej mapie Polski. Jesteśmy idealnym wyborem dla tych, którzy pragną połączyć relaks z odkrywaniem piękna naszego kraju.

Rozumiemy, jak ważna jest różnorodność, dlatego nasza oferta jest szeroka i dopasowana do potrzeb naszych gości. Od przyjęć okolicznościowych, przez wydarzenia biznesowe, po spokojny wypoczynek w otoczeniu natury – każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jesteśmy dumni, że Polski Fundusz Rozwoju S.A. dostrzegł nasz potencjał i zdecydował się nas wesprzeć, co jest potwierdzeniem stabilności i wiarygodności naszej firmy.

W PPHU ZBAJ Zygmunt Gancarz stawiamy na osobiste podejście do klienta i dbałość o najwyższy standard oferowanych usług. Zapraszamy do Srebrnej Góry, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy dzień jest okazją do stworzenia niezapomnianych wspomnień.

P. P. H.U. ZBAJ ZYGMUNT GANCARZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy P. P. H.U. ZBAJ ZYGMUNT GANCARZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P. P. H.U. ZBAJ ZYGMUNT GANCARZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P. P. H.U. ZBAJ ZYGMUNT GANCARZ

Adres rejestrowy

P. P. H.U. ZBAJ ZYGMUNT GANCARZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
P. P. H.U. ZBAJ ZYGMUNT GANCARZ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca P. P. H.U. ZBAJ ZYGMUNT GANCARZ - oferty archiwalne

  • Recepcjonista hotelowy

    • Srebrna Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa gości hotelowych począwszy od procesu dokonywania rezerwacji do rozliczenia pobytu;
      - udzielanie gościom informacji dotyczących hotelu oraz okolicy;
      - prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z obsługą gości;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: język angielski na poziomie podstawowym, KOMUNIKATYWNOŚĆ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 7 00- 19 00 19 00- 7 00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      • Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ, język angielski na poziomie podstawowym

      Oferujemy

Pracodawcy w Srebrnej Górze