Czy to Twoja firma?

Janipol Meble Polska sp. z o.o. spółka komandytowa praca

Janikowo

W sercu kujawsko-pomorskiego, w malowniczym Janikowie, rodzą się meble, które zdobywają uznanie na całym kontynencie. Jesteśmy Janipol Meble Polska, duma lokalnej społeczności i znaczący gracz na europejskiej scenie meblarskiej. Nasze korzenie tkwią w międzynarodowej Grupie POLIPOL, co daje nam solidne podstawy do tworzenia produktów, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnością.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do młodego pokolenia – tworzymy meble tapicerowane, które są nie tylko wygodne, ale i inspirujące. Narożniki, sofy, kanapy oraz hokery to tylko niektóre przykłady naszych produktów, które wyróżniają się na tle konkurencji dzięki pasji, jaką wkładamy w ich tworzenie, solidności wykonania i unikalnemu designowi. Każdy mebel jest dla nas jak dzieło sztuki – niepowtarzalny i stworzony z myślą o potrzebach naszych klientów.

Zatrudniamy blisko 1000 pracowników, których zaangażowanie i talent są kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć miejsca pracy, które przyczyniają się do rozwoju lokalnej gospodarki i jednocześnie pozwalają na realizację ambicji zawodowych naszych pracowników.

Nasza obecność na rynkach międzynarodowych, takich jak Niemcy, Włochy czy Szwecja, to dowód na to, że polskie meble mogą konkurować z najlepszymi, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam nieustannie się rozwijać i zdobywać nowe rynki. Stabilna struktura właścicielska i innowacyjne podejście do biznesu to fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość.

W Janipol Meble Polska wiemy, że sukces to nie tylko liczby, ale przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Dlatego każdego dnia dążymy do doskonałości, by nasze meble były synonimem komfortu, stylu i jakości, które przetrwają próbę czasu. Zapraszamy do świata, w którym meble to nie tylko przedmioty, ale przestrzeń dla życia, marzeń i wspólnych chwil.

Janipol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Janipol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Janipol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Janipol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Siedziba główna

Janipol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Janipol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Monter wyrobów gotowych (nr 2723)

    Janipol Meble Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
    • Janikowo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -obsługa wkrętarek pneumatycznych,
      - obsługa pistoletów tapicerskich oraz narzędzi ręcznych,
      - montaż podzespołów mebli w gotowy wyrób.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Tapicer (nr 1361)

    • Janikowo

      - tapicerowanie kompletów wypoczynkowych,
      - obsługa zszywaczy tapicerskich pneumatycznych,
      - obsługa narzędzi ręcznych takich jak: nożyce, noże, pikownica, rozszywacz, ucinaczki.

      Wymagania

      • Inne wymagania: zdolności plastyczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Janikowie