Czy to Twoja firma?

DOLCEVITA FIRMA HANDLOWA MONIKA PIERZAK praca

Kielce

Od ponad dwóch dekad, Dolce Vita to synonim elegancji i komfortu w świecie bielizny. Nasza podróż rozpoczęła się w 2001 roku w malowniczym Kielcach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy kreować miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie - od klasycznej bielizny po modele zachwycające seksapilem.

Nasza oferta to nie tylko bielizna damska i męska, ale również bogaty wybór akcesoriów bieliźniarskich. Rozumiemy, że bielizna to nie tylko podstawowy element garderoby, ale również sposób na wyrażenie siebie, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości biustonosze, figi, stringi, bieliznę nocną, gorsety, body, bokserki, koszulki, szlafroki, kostiumy, pończochy, skarpety oraz rajstopy. Wszystko to, abyś mógł poczuć się wyjątkowo każdego dnia.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór idealnego biustonosza może być wyzwaniem, dlatego w Dolce Vita każda klientka może liczyć na profesjonalny brafitting - zupełnie za darmo. To nasz sposób na zapewnienie, że każda kobieta opuści nasz sklep nie tylko z piękną bielizną, ale i z pewnością, że jest ona idealnie dopasowana.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma stała się miejscem, gdzie zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą produkty, które spełniają ich oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i komfortu noszenia. Nasza misja to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim budowanie relacji z klientami, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Zapraszamy do Dolce Vita, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy zakup to obietnica wyjątkowego samopoczucia.

DOLCEVITA FIRMA HANDLOWA MONIKA PIERZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kielce
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DOLCEVITA FIRMA HANDLOWA MONIKA PIERZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOLCEVITA FIRMA HANDLOWA MONIKA PIERZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOLCEVITA FIRMA HANDLOWA MONIKA PIERZAK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
DOLCEVITA FIRMA HANDLOWA MONIKA PIERZAK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DOLCEVITA FIRMA HANDLOWA MONIKA PIERZAK - oferty archiwalne

  • Zatrudnię kobietę do salonu z bielizną w Kielcach

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Praca od zaraz,poszukuję kobiety do pracy w salonie bielizny w przedziale wiekowym 30-47 lat,znajomość obsługi kasy fiskalnej,komputera,doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane,osoba powinna być dyspozycyjna,sumienna,pracowita,

      Zakres obowiązków

      Sprzedaż bielizny,dobór bielizny,dbanie o stanowisko pracy,wykładanie i układanie towaru,

      Wymagania

      znajomość kasy fiskalnej i obsługi komputera,osoba powinna być miła i cierpliwa w obsłudze klientki,dyspozycyjna,pracowita,

      Oferujemy

      Pracę w miłym zespole,Wynagrodzenie za pracę,satysfakcję z wykonywanej pracy.

Pracodawcy w Kielcach