Czy to Twoja firma?

DRINGENBERG POLSKA sp. z o.o. praca

Żagań

Witajcie, jesteśmy Dringenberg Polska, duma Żagania, część renomowanego koncernu Würth. Od 2005 roku tworzymy z pasją i zaangażowaniem, dostarczając rynek wyjątkowe metalowe meble warsztatowe oraz wyposażenia pojazdów serwisowych. Nasze produkty to połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i niezawodności, które zyskały uznanie zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Z ponad 125 specjalistami na pokładzie, każdego dnia stawiamy na innowacje i jakość. Nasz park maszynowy to serce firmy – wycinarki, zgrzewarki i giętarki sterowane numerycznie oraz lakiernia proszkowa to gwarancja precyzji i trwałości. Dzięki technice elektrostatycznej nasze produkty zachwycają idealnie gładką powierzchnią, są skutecznie zabezpieczone przed korozją i zachowują piękny kolor przez lata.

Jako część globalnego koncernu, rozumiemy potrzeby naszych klientów i odpowiadamy na nie kompleksowo. Służymy wiedzą i doświadczeniem, aby optymalnie wyposażyć pojazdy serwisowe, hale produkcyjne, warsztaty i stanowiska pracy. Nasze rozwiązania są przemyślane i dostosowane do wymagań dynamicznie zmieniającego się rynku.

W DRINGENBERG POLSKA wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie. Nasi inżynierowie nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami, aby nasze produkty były nie tylko praktyczne, ale i innowacyjne. To właśnie zaawansowane technologie i dbałość o szczegóły sprawiają, że jesteśmy liderem w naszej branży.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirująca, funkcjonalna i bezpieczna. Z nami wyposażysz swoje miejsce pracy w sposób, który przekroczy Twoje oczekiwania. DRINGENBERG POLSKA – tu innowacja spotyka się z tradycją.

Oferty pracy DRINGENBERG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca DRINGENBERG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Żagań
    Wygasa

    • Wiechlice
    Wygasa

Mapa DRINGENBERG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca DRINGENBERG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik operatora giętarki cnc (żagań)

    DRINGENBERG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Żagań
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn będących w ruchu CNC, wykonywanie ręcznych prac transportowych, programowanie maszyn CNC i odczytywanie rysunku technicznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne, kierunek: Mechatronik, średnie zawodowe, kierunek: Mechatronik

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godz. pracy 6:L00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żaganiu