DS Energy Solar Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

DS Energy Solar Sp. z o.o. praca

Sosnowiec

Spółka DS Energy z siedzibą w Sosnowcu jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu odnawialnych źródeł energii.

Działamy od wielu lat na rynku instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.

Oferujemy rozwiązania, które dają wymierne korzyści finansowe i oszczędności energii w domach czy firmach naszych klientów.

DS Energy Solar Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy DS Energy Solar Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DS Energy Solar Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DS Energy Solar Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Sosnowiec
  3. Bielsko-Biała
  4. Racibórz
  5. Łódź
  6. Rabka-Zdrój
  7. Siewierz
  8. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DS Energy Solar Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Hydraulik, instalator centralnego ogrzewania, monter pomp ciepła

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-10 000 zł / mies.
    • W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Hydraulik, instalator centralnego ogrzewania, monter pomp ciepła

      Zakres obowiązków

      • Prace hydrauliczne i elektryczne w zakresie potrzebnym do montażu pomp ciepłą;
      • Proste prace elektryczne (możliwość uzyskania uprawnień);
      • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej związanej z wykonywaną pracą;
      • Przeprowadzanie serwisów zamontowanych urządzeń;
      • Kontrola i inwentaryzowanie bieżące stanów materiałów instalatorskich;

      Wymagania

      • Posiadania prawa jazdy kat. B;
      • Doświadczenie w zakresie instalacji CO;
      • Dobrej organizacji pracy;
      • Dyspozycyjność;
      • Samodzielności i samodyscypliny;

      Mile widziane:

      • Posiadanie uprawnienia UDT F- gaz, SEP 1kV;
      • Znajomość montażu pomp ciepła;

      Oferujemy

      • Narzędzia pracy, w tym samochód z kartą paliwową;
      • Wsparcie techniczne;
      • Możliwość profesjonalnych szkoleń technicznych;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia;
      • Umowa o pracę / kontrakt B2B;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie:
        • 5 000 - 12 500 PLN / mies. netto - Kontrakt B2B;
        • 3 500 - 10 000 PLN / mies. brutto - Umowa o pracę;

Pracodawcy w Sosnowcu